Išnuomotu automobiliu po sostinę: turistiniai objektai I/II

Įsivaizduokite, kad užsieniečiui automobiliu nuoma Vilnius tapo kitų metų pavasario tikslu. Žmogus atvyksta į Lietuvą ir vieną dieną turės ir galės praleisti Vilniuje kaip turistas su mašina. Tad ką reikia pirma padaryti? Išsinuomoti automobilį, o tada aplankyti įdomius turistinius objektus. Štai keletas pasiūlymų, ką gi būtų galima pamatyti ir aplankyti.

Automobilio nuoma

Kad ilgalaike automobilio nuoma vyktų sklandžiai, pravartu automobilį rezervuoti iš anksto. Internete lengvai galima rasti puikių auto nuomos Vilniuje puslapių, kur užsienio kalba bus parašyti svarbūs dalykai. Taigi, rezervuokite mašiną anksčiau, džiaukitės jos nuoma ilgiau ir smagiau.

Stoties rajonas

VilniusNors išnuomotas automobilis reikš, kad atvykote į Vilnių nebe su autobusu ar traukiniu, bet simboliškai pradėkime šią kelionę nuo stoties. Juk nuo ten kelionė po sostinę prasideda daug kam, o kuo gi mes išskirtiniai, ar ne? Šiame rajone seniau būdavo prieinama labai greitai. Čia stabtelėdavo tik žmonės, turintys ne visai gerų tikslų. Tačiau dabar šis rajonas, kaip ir kitose šalyse atsitinka su tokiais blogos reputacijos rajonais, yra virtęs madingu dalyku. Čia renkasi kūrybingas miesto jaunimas, vadinamieji hipsteriai. Tai ironijos ir stiliaus mišinys, apjungiantis daugybę čia įsikūrusių kavinių barų, kurie, tiesą sakant, vis keičiasi, tai dingsta, tai atsiranda. Tad šis stoties rajonas yra tapęs įdomia vieta.

Senamiestis

Toliau galbūt jums su auto nuoma leistis senamiesčio gatvėmis žemyn. Tikėkimės, pasirinkote ne piko metą ir jums pavyks pravažiuoti siauromis gatvelėmis. Su mašina gal jomis ir nepatogu važiuoti, bet šiaip čia žavios vietos. Rekomenduojama nuo miesto Rotušės (prie kurios verta ir stabtelėti) iki Pilies gatvės apačios leistis lėtai ir grožėtis vaizdais. Tik atsargiai, neužvažiuokite ant pėsčiųjų. Taip ir neliko aišku, ar Pilies gatvė skirta automobiliams, ar žmonėms.

Katedra

Apvažiuokite aplink Katedros aikštę ir išvysite tiek daug grožio. Žiemą čia stovi eglutė ir atsiranda Kalėdų miestelis, kitu metu šio stebuklo čia nematyti. Tačiau ypač tamsiu paros metu didingai šviečia visi čia esantys dideli ir gražūs pastatai. Žinoma, mūsų puikieji Valdovų rūmai, Gedimino pilis aukštai, Trijų kryžių kalnas, pati Katedra, toliau muziejai prie Mindaugo tilto. Tai toks trumpas maršrutas aplink šią aikštę, tačiau vienoje vietoje pamatai labai daug dalykų. Verta pamatyti ir pėsčiomis, čia yra automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje tikrai galite pasistatyti savo mašiną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *