Kaip išsirinkti baidarių maršrutą Ignalinos rajone?

Ignalinos rajone yra daug gražių upių ir ežerų, kur galima plaukti baidarėmis. Apie galimus maršrutus sužinokite šioje https://superbaidares.lt/ interneto svetainėje. Ką reikia žinoti apie tinkamo maršruto pasirinkimą?

Kiekvienas žmogus tinkamą maršrutą supranta individualiai. Vieniems tai bus ramus ir trumpas plaukimas su sustojimais gražiose gamtos vietose. Kitiems tai bus kelių dienų plaukimas skirtingais maršrutais. Dar kitiems norėsis kokios nors ekstremalios patirties ir jie ieškos vietoje ramaus plaukimo, ekstremalaus plaukimo upėmis. Kaip matote visi yra skirtingi, todėl yra ir maršrutų skirtingi pasiūlymai.

BaidarėsRenkantis maršrutą reikės pagalvoti, kuriuo iš siūlomų maršrutų, jums labiausiai tiktų plaukti. Tai pasirinkti reikia atsižvelgiant į tam tikrus kriterijus. Pavyzdžiui, labai svarbu, kad maršrutas būtų pasirenkamas atsižvelgiant į savo fizinę būklę. Jeigu nesate sportuojantis žmogus, tai verčiau nesirinkti sunkių maršrutų. Taip pat reikėtų atsižvelgti ir į amžių, nes plaukiant su mažais vaikais bei esant vyresnio amžiaus taip pat reikėtų rinktis paprastus ir nesudėtingus maršrutus. Kad sužinoti, koks yra maršrutas ir, kam jis labiausiai tinkamas, reikia skaityti aprašymus, kurie randami prie maršrutų. Taip pat galima kreiptis ir pas baidarių nuomotojus, kad jie jums papasakotų apie siūlomus maršrutus ir padėtų tinkamai pasirinkti.

Šiuo metu yra daug maršrutų, kurie siūlomi tiems, kurie nori plaukti Ignalinos rajone. Galima rinktis trumpus plaukimus arba ilgus plaukimus. Pavyzdžiui, populiarus pasirinkimas renkantis iš trumpų maršrutų yra apie keturių valandų plaukimas Būkos upe ir Baluošo ežeru. Tai bus apie 10 km ilgio plaukimas. Norint plaukti ilgiau, galima rinktis 20 km plaukimą Aisetos ir Kiaunos upėmis. Toks plaukimas truks visą dieną t.y. 8 val. Vienos dienos plaukimų maršrutų yra pakankamai daug, todėl rasite iš ko galima rinktis. Jeigu norite ne vienos, o dviejų dienų plaukimo, tai rinkitės plaukimą, pavyzdžiui, Kiaunos ir Žeimenos upėmis. Tai jau bus 30 km. maršrutas. Plaukiant dvi dienas taip pat rasite ir daugiau pasiūlymų su skirtingais maršrutais. Pagalvokite, kuriuo iš jų norėtumėte plaukti. Taip pat reikia pagalvoti apie nakvynę, nes plaukiant ilgiau kaip dvi dienas, reikės rinktis nakvynės vietą. Plaukiant vieną dieną galėsite rinktis arba nesirinkti nakvynės. Čia jau priklausys nuo jūsų. Šiuo metu yra daug pasiūlymų su skirtingais maršrutais ir nakvynėmis. Jūs tikrai turėsite iš ko rinktis. Tereikia viską gerai apgalvoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *