Ką reikia žinoti perkant vakuumo siurblį ar sraigtinį kompresorių?

Siurblių pasirinkimasRinkoje parduodami įvairūs vakuumo siurbliai bei sraigtiniai kompresoriai. Norėdami įsigyti vieną iš šių prietaisų, turite žinoti jų paskirtį bei privalumas ir trūkumus. Tokiu būdu galima bus apsispręsti, kokio prietaiso reikia.

Galima pasakyti, kad įvairūs siurbliai veikiantys vakuumo principu yra panašūs į oro kompresorius. Kai kur galima rasti, kad tai tas pats, tik šiek tiek skiriasi principas. Pagrindinė jų funkcija – padaryti suspaustą orą. Taigi, vakuumo prietaisus galima prilyginti oro kompresoriams. Suspaustas oras reikalingas tam, kad galima būtų išgauti padidintą jėgą, kuri panaudojama įvairiems darbams atlikti tiek didelėse gamybinėse įmonėse, tiek ir mažuose automobilių servisuose ar namuose naudojantis paprastais įrankiais skirtais tam tikriems darbams atlikti. Vakuumo siurblys sukuria mechaninę energiją. Jame sukuriama ta pati energija, kaip ir paprastuose oro kompresoriuose. Skirtumas gali būti įvardinamas tik toks, kad oro slėgis yra žemesnis, nei kitur.

Kaip privalumus, kuriuos turi vakuuminis siurblys, galima įvardinti tylų veikimą. Žinoma, kiek tylus bus veikimas, priklauso nuo gamintojo ir modelio, tačiau dauguma turi tylaus veikimo privalumą. Kitas privalumas – mažos elektros energijos sąnaudos. Tai aktualu daugeliui šių prietaisų vartotojų. Tai puikiai tinkantis prietaisas ligoninėms, laboratorijoms, didelėse ir mažose gamykloms, ir pan.

Kitas pasirinkimas – sraigtinis kompresorius. Žinoma, priklausomai nuo gamintojo galima rasti įvairių modelių, tačiau kaip privalumus galima įvardinti tai, kad jis gali dirbti nuolat t.y. 24 valandas per parą. Taigi, visą šį laikotarpį bus užtikrinta, kad bus dirbama pilnu pajėgumu. Taip pat bus ir mažesnės elektros energijos sąnaudos norint išgauti didesnį suspausto oro kiekį. Jis puikiai tiks gamybinės paskirties įmonėms, automobilių dirbtuvėms bei statybų įmonėms.

Nesvarbu ar pasirenkami vakuumo siurbliai, ar sraigtiniai kompresoriai, tačiau svarbiausia užduotis – išsirinkti patikimą gamintoją. Tokiu atveju, jūs įsigysite ilgaamžį prietaisą, kuris bus lengvai prižiūrimas ir bus sėkminga jo eksploatacija. Teisingai pasirinktas modelis leis sutaupyti elektros energijos bei užtikrins tylų darbą. O tai leis išvengti atskirų patalpų įrengimo, kai darbo metu skleidžiamas triukšmas yra didžiulis.

Žinant tam tikrus niuansus, galima lengviau pasirinkti. Tiesa, kalbant apie trūkumus reikia paminėti, kad perkant iš patikimo gamintojo, nebus išvis arba, jei ir bus, tai bus greitai išspręstos problemos. Kartais nutinka ir taip, kad pirkėjai įsigyja jiems netinkamus prietaisus, todėl reikia labai atidžiai įvertinti galingumą, paskirtį ir gamintoją. Tuomet galėsite naudotis tinkamu prietaisu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *