Garsios išsiskyrusios Holivudo poros

Net ir garsioms visų mėgstamoms poroms kartais vieną dieną prasideda skyrybos internete, užpildžius prašymus, o vėliau ir teisininko kabinete. Garsių porų gyvenime skyrybų procesai paprastai yra slepiami. Tačiau proceso pabaigoje visgi verdiktas visada paaiškėja ir viešai. Tokios skyrybos sukrečia visuomenę, nes įžymybes mes tarsi laikome ikonomis. Kas tos garsios poros, sukrėtusios pasaulį su žiniomis apie skyrybas?

Angelina Jolie ir Bradas Pittas

Skyrybų procesasViena garsiausių pernai metais buvusių skyrybų – aktorių Angelinos, dar vadintos Brangelina, ir Brado Pitto. Abu buvo tituluoti ne kartą gražiausiais pasaulio žmonėmis, abu uždirba įspūdingus honorarus. Abu tapo ne vieno paauglio ar paauglės dievaičiais. Jų santuoka truko gana ilgai ir baigėsi įspūdingai. Pirmiausia pasaulį sudrebino žinia dėl Angelinai atliktų operacijų, šalinant navikus, vėliau ėmė ryškėti neįprastos vaikų auginimo sąlygos, galiausiai jai ėmė kristi svoris ir visi pradėjo spėlioti dėl anoreksijos, ir štai naujausiomis žiniomis, pora išsiskyrė.

Bradas Pittas ir Jennifer Aniston

Tačiau vos tik minėtoji įžymioji porelė išsiskyrė, prasidėjo gandai ir interneto „memsai“ apie atgysiančią Bredo ir buvusios žmonos „Draugų“ žvaigždės Jennifer Aniston meilę. Kol visi juokais trynė delnais, tam tikri dalykai išties ėmė vykti. Ir štai vos prieš kelias savaites pasklido žinia, kad ir Jennifer Aniston skiriasi. Anksčiau ji skyrėsi su tuo pačiu Bradu Pittu. Paskalų ir žvaigždžių naujienų medžiotojai spėlioja: ar dabar ši pora ir vėl susieis?

Tom Cruise ir Nicole Kidman

Prieš kelis metus išsiskyrė kita gražuolių, ekrane ne kartą drauge matytų aktorių, Kubriko „Plačiai atmerktų akių“ dueto Tomo Kruizo ir Nikolės Kidman pora. Jie taip pat nutraukė ilgai idealizuotą bei ilgai trukusį santykį, privertė liūdėti tūkstančius gerbėjų visame pasaulyje.

Džonis Depas ir Vanesa Paradis

Ilgai žiniasklaidos ir žmonių dėmesį kaustė gražuolio aktoriaus Džonio Depo ir dainininkės Venessos Paradis pora. Jie taip pat lankydavosi drauge ant raudonojo kilimo ir visuose renginiuose, vertė žavėtis jais nuolat besidominčius paparacius. Tačiau ir ši pora panašiu metu nusprendė pasukti savais keliais. Jų skyrybos internete taip pat sulaukė daug atgarsių.

Sunku pasakyti, kas atsitiko šioms poroms. Kokios juodos katės perbėgo per kelią. Tik akivaizdu, kad niekada negali sakyti, kad kažkuri pora yra ideali ir jų santykiai esą truks amžinai. Nes kai kurie dalykai tik iš šono atrodo tobuli, o viduje visada vyksta ir kažkas daugiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *