Kelioniniai peiliai: kokį pasiimti?

Kokybiškas peilis – nepakeičiamas įrankis kelionėje, kuris gelbėja tiek įprastose, tiek ekstremaliose situacijose. Rimtas keliautojas privalo turėti aštrų, tvirtos geležtės peilį. Tiesa, šių pasirinkimas išties didelis. Praktika rodo, kad kelionėse didžiausią naudą suteikia kompaktiški sveicariski peiliai, tačiau būtina įvertinti ir kitus variantus. Visais atvejais rekomenduojame rinktis žinomų gamintojų produkciją, kuri džiugins savo ilgaamžiškumu ir patogiu naudojimu.

Svarbiausia – atsargumas

Visų pirma, prisiminkite, kad peilis – pavojingas ginklas, todėl jo turėjimas reikalauja daugiau atsakomybės. Kelionėms rinkitės sulankstomus peilius, kurie nekels pavojaus jūsų saugumui, o fiksuotos geležtės įrankius laikykite saugiuose dėkluose. Primename, kad peiliai neturėtų būti nešiojami kasdien, taip pat juos draudžiama neštis į oro uostą ar kitas vietas, kuriose lankosi didelis skaičius žmonių. Peilio nereikėtų traukti ir stresinėse situacijose, kadangi rizikuojate savo ir kitų žmonių saugumu.

Sulankstomų peiliukų privalumai

Peiliai iš ŠveicarijosŠveicariški peiliukai ir daugiafunkciai sulankstomi įrankiai – naudingas pasirinkimas įvairioms situacijoms. Toks peilis naudojamas daugeliui darbų – kadangi daugiafunkciniai įrankiai atlieka įvairias papildomas funkcijas, juos galite pritaikyti tiek smulkesnių, tiek stambesnių medžiagų pjovimui, butelių ir konservų dėžučių atidarymui, skylių pradūrimui, smulkių daiktų suėmimui ir t. t. Paprastai daugiafunkcinius įrankius sudaro skirtingos geležtės peiliai, pincetas, žirklutės, yla, kamščiatraukis, atidarytuvas. Iš kitos pusės, kelionėms reikalingas ir patvarus bei tvirtas, didesnės geležtės peilis.

Saugus ir patogus turistinių peilių nešiojimas

Toliau skaityti „Kelioniniai peiliai: kokį pasiimti?”