Dantų protezavimas: bazinė informacija, kurią turite žinoti

Susigrąžinti prarastus dantis šiuo metu yra ne viena galimybė ir tai tikrai labai džiugina. Kiekvienas gali rinktis pagal savo poreikius ir tuo pačiu galimybes, tad belieka tartis su specialistais, kurie atsakys į visus Jums rūpimus klausimus ir tuo pačiu padės nuspręsti – kaip atkurti dantis Jūsų atveju.

Jau seniai siūloma paslaugas yra dantų protezavimas. Kainos ir kokybės prasme – tai tikrai puikus pasirinkimas, kuris tenkina daugelio žmonių poreikius.

Jeigu norite daugiau sužinoti apie protezavimą – skaitykite žemiau, kadangi čia aptarsime visus svarbiausius aspektus.

● Pirmiausia džiugu tai, kad dantų protezavimas kainuoja kur kas pigiau nei implantavimas. Kadangi daugeliui žmonių svarbu ne tik gera kokybė, tačiau ir patraukli kaina – dažnai protezavimas laimi renkantis prieš implantavimą.

● Taip pat reikia įvertinti ir tai, kad protezavimas gali būti tvarkomas su fiksuojamais proteazes ir tokiais, kurie yra išimami. Nors šiuo metu specialių klijų pasirinkimas protezams klijuoti yra labai įvairus, tačiau fiksuojami – tikrai kur kas dažnesnis pasirinkimas.

Dantų protezai gali atrodyti natūraliau arba būti ne tokie natūralūs priklausomai nuo to – iš kokios medžiagos jie yra pagaminti. Kiekvienas renkasi tą variantą, kuris labiausiai jam tinka. Geriausiai dėl išvaizdos kalbėtis su specialistu, kuris nurodys labiausiai Jūsų atvejui tinkamą variantą.

● Reikia suprasti ir tai, kad protezai nėra lepūs. Jie dažniausiai tarnauja visą gyvenimą ir jiems reikia skirti tiek pat dėmesio kiek ir triktiems dantims. Žinoma, valyti reikia kasdien. Tik tokiu atveju ji atrodys puikiai ir tuo pačiu tarnaus daug metų.

● Funkcionalumo prasme su protezais galima valgyti viską ką ir su tikrais dantimis. Gana gajus mitas, kad negalima valgyti mėsos ir kitų labai kietų maisto gaminių. Tai nėra tiesa. Tikrai ne. Valgyti galima kaip ir viską, tik reikia nepamiršti po valgymo dantis išsivalyti.

Gražūs dantys suteikia žmogui kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. Svarbiausia, kad būtų rasta tokia klinika, kurioje teikiamos paslaugos Jums labiausiai tinka. Kuo daugiau smulkmenų bus įvertinta – tuo kiekvienas gali būti ramesnis dėl rezultato. Visada reikia nebijoti klausti. Dažniausiai kuo daugiau žinoma – tuo daugiau ramybės ir tuo pačiu pasitikėjimo paslaugomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *