Ar brangesnis trimerio pjovimo valas bus geresnis?

Neretai renkantis vadovaujamasi tokia taisykle. Kadangi įprasta, jog daugiau kainuojantis gaminys gali turėti kažkokių privalumų. Juk kainos nėra nustatomos atsitiktinai. Tačiau šiuo atveju pagal tai rinktis tikrai nereikėtų. Nors brangesnis variantas ir gali skirtis kažkokiomis savo savybėmis. Bet tai nereiškia, kad būtent jų jums ir reikia. Kadangi kartais kaina priklauso nuo valo storio. O šioje vietoje pasirinkti reikėtų pagal tai, kokia žolė bus pjaunama. Aišku, nemažai įtakos galutinei sumai turi ir gamintojas bei jo žinomumas. Tačiau šiuo atveju pagal tai kažkaip palyginti ar įvertinti jų gaminių kokybę būtų pakankamai sudėtinga. Todėl tikrai nebūtina rinktis pagal kainą. Tuo labiau, kad kartais galima ir sutaupyti.

Keturkampis ar apvalus?

Tai yra patys populiariausi pasirinkimai. Nors gali būti ir daugiau alternatyvų, tačiau jos skirtos jau pakankamai specifinėms situacijoms. Todėl toks trimerio pjovimo valas įprastiems žolės priežiūros darbams naudojamas pakankamai retai. O renkantis tarp šių variantų reikėtų atsižvelgti į tai, kokia bus žolė. Jeigu ji pakankamai plona bei nuolat prižiūrima, tuomet puikiai tiks apvalus variantas. Kadangi būtent jis pasirenkamas dažniausiai kiemo priežiūrai. Tiesa, jeigu tuo neužsiimsite taip dažnai arba reikės pjauti ir storesnes žoles, tuomet geriau būtų rinktis keturkampį valą. Kuris dėl aštresnių briaunų lengviau susitvarkys su tokiomis kartais netgi sumedėjusiomis žolėmis.

Kokį ilgį pasirinkti?

Įprastu atveju pilnai turėtų pakakti ir 15 metrų. Būtent tokio ilgio trimerio pjovimo valas laikomas standartiniu ir pasirenkamas dažniausiai. Tuo labiau, kad to pilnai pakaks sklypo priežiūros darbams. Tačiau, jeigu tenka pjauti didesnius plotus ir tą daryti pakankamai intensyviai, tuomet vertėtų pagalvoti ir apie ilgesnį valą. Kas leistų rečiau jį keisti. Taip pat tokiu būdu būtų galima ir kažkiek sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų. Kadangi didesnis kiekis neretai parduodamas pigiau. Aišku, svarbu pasidomėti ir gamintojo rekomendacijomis bei jų laikytis. Taip pat ir pjaunant reikėtų nuolat sekti valo ilgį, kad jis išliktų optimalus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *