Telefono apsaugojimo būdai

Saugus telefonasŠiomis dienomis vos ne kiekvienas turime po išmanųjį telefoną. Yra ir tokių žmonių, kurie turi po du. Jeigu nenorime jų prarasti, tai būtina juos apsaugoti, kad nukritę ant žemės nesudūžtų, o numetimas ant žemės nėra retas atvejis. Kyla klausimas, kokie yra geriausi telefono apsaugojimo būdai? Atsakymas paprastas, geriausiai telefonus apsaugo telefonų dėklai, apsauginės ekrano plėvelės ir mūsų pačių atsakingas elgesys.

Apsauginis dėklas

Kiekvienam turi būti suprantama, kad telefono dėklas yra būtinas kiekvienam telefonui.. Kai perkame batus, dažnai pardavėjai pasiūlo ir batų priežiūros priemonių. Žinoma, jas rekomenduojama įsigyti, tačiau jeigu perkame pigius batus tokių priemonių galime atsisakyti, nes vis tiek ilgai nenešiosime pigių batų. Bet įsigijus išmanųjį telefoną už kelis šimtus eurų ar net tūkstančius, visada būtina nepagailėti dar keletos eurų ir telefono apsaugojimui. Verta nusipirkti telefono dėklą ir apsauginę ekrano plėvelę ar grūdintą stiklą. Su jais apsaugosite telefoną nuo sutrenkimų, įbrėžimų ir dulkių, telefoną kaip naują išlaikysite ilgesnį laiką. Būtina apsaugoti jūsų telefoną nuo smūgių. Jūs negalite tikėtis, kad mobilusis bus sveikas ir apsaugotas, jeigu nebus apsaugotas nuo smūgių. Smūgiai gali sunaikinti jūsų telefoną, todėl būtina nupirkti telefono dėklą. Geras telefono dėklas turi ne tik puikią išvaizdą ir gerai atrodo, tačiau turi ypatingai gerai atlikti ir saugumo funkciją, numetus telefoną – sugerti smūgius, įmetus į vandenį ar apliejus – nepraleisti drėgmės. Taip pat apsaugoti nuo įbrėžimų. Nuo sutrenkimo telefonas gali iš viso nebeveikti. Pažeidžiamos mikroschemos, sudūžta ekranas ar atsipurto laideliai ir tada viskas. Tenka nešti pas meistrą, o suliejus telefoną su vandeniu jau gali nebepadėti ir meistras. Dėklai telefonams yra neatsiejama telefonų dalis.

Apsauginė ekrano plėvelė

Dauguma žmonių mano, kad jei jie turi telefono dėklą, tai apsauginė ekrano plėvelė yra nebereikalinga. Tikisi, kad ekranas bus apsaugotas ir galbūt jam nieko neatsitiks. Apsauginė plėvelė nuo ekrano sudužimo neapsaugos, tam labiau reikalingas telefono dėklas, bet pabandykite prisiminti savo ilgiausiai turėtą telefoną. Tą telefoną naudojote metus, du ar tris? Manau, kad naudojimo pabaigoje ekranas toli gražu nebeatrodė nuostabiai. Buvo subraižytas, išteptas ir kitaip pažeistas. Tapo sunkiai įžiūrėti, kas jame yra rodoma. Anksčiau ekranai užėmė nedidelę telefono dąlį, o dabar pagalvokime, kas būtų, jeigu neapsaugosime savo naujų ir brangių išmaniųjų ekranų. Po neilgo laikotarpio telefonai taptų nebenaudojami, nes greitai susibraižytų ir per didžiulius ekranus nieko nebeįžiūrėtume. Todėl reikia naudoti apsauginę ekrano plėvelę ar grūdintą stiklą. Plėvelei ar stikliukui susibraižius ir išsitepus lengvai galima nuplėšti ir užklijuoti kitą, o ekranas liks sveikut sveikutėlis. Plėvelės kainuoja pigiau, tačiau ir braižosi lengviau. Grūdinti stikliukai telefonams kainuoja šiek tiek brangiau, tačiau yra žymiai atsparesni ir juos reikia daug rečiau keisti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *