Romanetės – modernus namų sprendimas

RomanetėsJeigu nusprendėte atnaujinti namų interjerą ir šiek tiek paįvairinti namuose esančių kambarių išvaizdą – jūs nesunkiai tai galite atlikti senas užuolaidas pakeitę naujomis ar jų pakaitalu – romanetėmis. Kartais net menka detalė namams suteikia išskirtinį akcentą ir leidžia mėgautis nauja nuotaika namuose. UAB „GD Creations“ siūlo platų romanečių ir jų audinių pasirinkimą. Dieninės, naktinės ar vaikų kambariui skirtos romanetės yra nesunkiai sumontuojamos, lengvai valomos, plaunamos ir kaupiančios mažiau dulkių negu įprastos užuolaidos. Romanečių privalumas vaikų kambariui toks, kad jos yra trumpos, todėl kambaryje gyvenant mažamečiams vaikams, šie negalės romanečių pasiekti, žaisti su jomis, todėl lango puošmena išliks saugi. Taip pat yra siūlomas platus vaikiškų spalvų, raštų, audinių romanečių pasirinkimas, todėl kiekvienas vaikas atras sau patinkančią romanečių spalvą ar piešinėlius su jo mylimais herojais.

Tuo tarpu vaikų kambaryje turint užuolaidas, vaikai gali jas tampyti ar netyčia nutraukti nuo karnizų. Ar žinojote, kad romanetes ir užuolaidas galima derinti tarpusavyje? Kadangi romanetės yra kur kas trumpenės negu užuolaidos, dienai galima pasirinkti horizontalias romanetes ant lango, vakarui – naktines vertikalias užuolaidas. Kadangi įmonė siūlo itin platų audinių, jų spalvų ir raštų pasirinkimą, bet kokio stiliaus namams pavyks atrasti tinkamą derinį. Romanečių priežiūra yra išties paprasta. Jas nukabinti yra nesunku, o plauti galima skalbimo mašinoje. Romanečių galima nelyginti, nes specialaus mechanizmo pagalba kabinamos jos susiklostuoja ir išsilygina savaime. Romanetės yra pakankamai universalus langų puošybos būdas, nes, priklausomai nuo jų audinių, šios gali būti blizgios, matinės, klasikinio, modernaus ar kitokio stiliaus. Romanetės tinka ne tik namuose, bet ir biure. Pastarojoje vietoje rekomenduojama rinktis neutralių, matinių spalvų audinius, kurie sukuria neįpareigojančią biuro atmosferą.

Romanetės dažniausiai pasirenkamos modernaus stiliaus namuose, kuriuose vyrauja netradiciniai interjero sprendimai. Taip pat romanečių populiarumą nulemia paprastas naudojimasis jomis, mažesnis kaupiamų dulkių kiekis ir plati audinių, spalvų bei raštų gama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *