Renkamės naują langą

Senų langų keitimas naujais – sveikintinas procesas, kai išties prastos sąlygos gali būti ryškiai pagerintos. Gal ir jūs norėtumėte tokių teigiamų pokyčių savo gyvenime? Aliuminio langų gamyba – vienas moderniausių sprendimų, kuriuos renkasi tie, kurie siekia geriausios gyvenimo kokybės.

Per senus langus išeina daug šilumos

Aliuminio langų gamybaJeigu jūsų langai yra aliuminiai ( "Alprofilis" aliuminio konstrukcijos ), tuomet žinote, kad turite moderniausią ir ilgalaikį sprendimą namams. Tačiau, jeigu vis dar gyvenate remonto reikalaujančioje senoje troboje su perpučiamais langais – turite galvoti, kas galėtų gyvenime pasikeisti, kad pagaliau turėtumėte tokius langus, kokių iš tiesų reikia. „Kasmet mokykloje senus perpučiamus langus tenka maišyti popieriais, skudurais, kempinėmis. Vis neturi pinigų mokykla juos pakeisti. Mūsų namuose irgi ilgai tokie langai būdavo, ir visa šeima čiupdavome jų šiltinti, kai prasidėdavo šalčiai. Kažkiek užsandarinti pavykdavo, bet tai juokų darbas, palyginti su tuo, kaip iš tiesų turi atrodyti tie sandarūs langai. Taigi, dėl tokių priežasčių ir tenka labai džiaugtis, kada pagaliau turime gerus langus. Mes jiems nutarėme netaupyti ir iškart rinktis gerus – tvirtus, aliuminio konstrukcijų, ilgaamžius ir sandarius. Laukiu, kada ir mokykloje vaikučiams nereikės sėdėti skersvėjyje ir bus pakeisti seni langai naujais“, – sako moteris.

Kokius langus dėti, atsakys ir miesto architektai

Tiesa, nors ir norėsite keisti senus langus ne į medinius ar plastikinius, o į aliuminio konstrukcijos profilius, nebūtinai galėsite tą padaryti net ir turėdami pakankamai pinigų. Kultūros paveldo departamentas saugo tam tikras miestų ir miestelių vietas, todėl, jeigu jūsų namas yra kultūros paveldo teritorijoje, vadinamojoje raudonojoje zonoje, gali būti, kad daug dalykų daryti visgi negalėsite. Visų pirma turėsite dar keliauti pas architektus ir paminklosaugininkus bei aiškintis, ką iš tiesų galima daryti su savo namais. Reikės gauti statybų leidimus, o ir langus pakeisti gal visgi galės tik tam tikri specialistai, to patys nepadarysite. Taigi, kokius langus dėti, atsakys miesto architektai, jeigu turite namus specialioje zonoje. Neretai apribojimai draudžia naudoti šiuolaikiškas medžiagas ir siūlo pasilikti prie klasikinių medinių sprendimų su senoviškais atributais.

Praktiški sprendimai

Visgi, jeigu turite laisvą valią ir galite kaip norite tvarkytis namus, tuomet kliaukitės praktiškais ir ilgaamžiais sprendimais. Galbūt išties geriausias variantas ir bus būtent metalinės, aliuminio konstrukcijos jūsų naujiems langų apvadams, durims, žiemos sodams ar kitiems svarbiems pastato elementams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *