Mama apsidžiaugė naujomis dovanomis

Ne visada dovanos mamai, net ir nuoširdžiai išrinktos, jai gali labai patikti. Kartais jos nuvilia, ir tada būna skaudu žiūrėti ir tiems, kas dovanojo, ir pačiai mamai sunku apsimesti laiminga. Tačiau kartais gimtadieniai pavyksta šauniai ir mama būna laiminga. Mūsų mama šiais metais taip pat pagaliau yra laiminga – visiems pavyko tinkamai ją apdovanoti. Kokios dovanos mamai taip pakėlė jai nuotaiką?

Virtuvės reikmenys ir indai

DovanosMamai padovanojome naujas lėkštes ir puodelius, nes visi jie atrodė tokie gražūs, kaip tik tokie, kokių pas ją jau seniai nebuvo. Tai šešios sriubinės lėkštės ir šeši puodeliai su mažomis lėkštutėmis tortui. Atrodo, pakankamai graži ir gera dovana, kad mama būtų patenkinta. Taip pat pavyko padovanoti ir tinkamas taures, nes ankstesnės dovanotos kažkuo netikdavo. Ir patys nelabai suprantame, kuo, tik žinome, kad šį kartą jau pataikėme. Dar padovanojome pipirų malimo malūnėlį ir pačių prieskonių keletą rinkinių. Tai taip pat sukėlė jai daug džiaugsmo.

Grožio reikmenys ir procedūros

Kaip žinia, jubiliejus buvo nemažas, taigi ir svečių į gimtadienį atėjo tikrai daug, o kiekvienas ir žinoma su savo dovananešinas. Taigi, buvo žmonių, kurie kaip įprasta moterims dovanojo visokias grožio priemones. Matėsi, kad mama mintyse trina delnais ir šoka džiaugsmo šokį, nors iš tiesų ji tiesiog santūriai padėkodavo. Gavo ir kažkokį kosmetikos rinkinį, ir šampūnų, ir kitokių gerų dalykų. Tai tiesiog puiku – turėsime, kaip savo mamą gražiai pamatyti atrodančią, kai viską ims naudoti. Be to, geriausia draugė padovanojo apsilankymus pas kažkokią grožio specialistę. Neprisimenu, kaip ta procedūra vadinasi, bet ji kažką daro dėl raukšlių panaikinimo. Na, bent jau taip teigia reklama.

Apsipirkimo kuponai

Taip pat tikrai viliojanti dovana mamai – kuponai, su kuriais galima apsipirkti įvairiose skirtingose vietose. Pavyzdžiui, mama gavo progą apsipirkti knygyne. Gavo net 20 eurų kuponą, taigi, nusipirks vieną brangią arba porą pigesnių knygų. Gavo ir apsilankymo restorane kvietimą. Dviems. Tai labai malonu, nes mama tiesiog eina iš proto dėl ėjimo į restoranus su draugėmis, tarsi būtų kokia paauglė. Taip ir gyvena jaunatviškai, ir labai tuo didžiuojasi, nors metų dabar suėjo jau nemažai. Taip pat džiaugiuosi dėl žmogaus, kuriam šovė į galvą tokia puiki dovanos idėja ir jis padovanojo kuponą apsilankyti auto servise, nes mamos mašina veikia blogai.

Viena mintis apie „Mama apsidžiaugė naujomis dovanomis“

  1. Na mano mamai patinka visoki renginiai, ji mėgsta lankytis seminaruose ar kursuose. Šią vasarą buvo jogos stovykloje, dabar buvo gimtadienis, tai padovanojau bilietą į meditacijos kursu. Labai jų laukia jau dabar.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *