Kokios gėlės dažniausiai dovanojamos vasaros metu?

Nors gana priimta manyti, kad gėlės dovanojimui dažniausiai pasirenkamos pagal šventes, kurių metu bus įteikiamos tačiau floristai teigia, kad yra labai ryškus sezoniškumas, kurio laikantis galima pastebėti, kad vienos gėlės perkamos labiau nei kitos.

Svarbiausia, kad gėlės į namus Klaipėda ne tik užsakomos tačiau ir pristatomos greitai, tad Jums dėl to neteks sukti galvos. Jūsų atveju tik reikia nuspręsti – kokia puokštė bus pasirenkama.

Svarbiausia – kliento poreikiai

Geles Klaipedoje i namusFloristai pastebi, kad vasaros metu vis aktyviau perkamos lauko gėlės, kurios atrodo skoningai įkomponuotos gerta solidžių, ryškių gėlių. Pavyzdžiui, derinami tokie drąsūs variantai kaip kad ryškiai raudonos rožės, kurios yra komplektuojamos su ramunėmis. Gali atrodyti labai drąsu, tačiau išties – skoninga, patikima, solidu.

Galiausiai, juk kiekvienas klientas gali pateikti tokį gėlių užsakymą, kokio labiausiai nori, kad floristų darbas tą įdėją įgyvendinti, kad ir kokia drąsi ji būtų. O gauti tokią puokštę, kurią komponavo kiekvienas pats – kur kas maloniau.

Ryškios gėlės – mėgstamos labiausiai

Vasaros metu taip pat gana daug dėmesio sulaukia ryškios gėlės. Tiksliau, to dėmesio yra kur kas daugiau nei kitais metų laikais, kai varijuoja pasteliniai atspalviai, kurie atrodo kur kas kukliau.

Juk dažniausiai saulė teigiamai veikia mūsų nuotaiką, žmogus džiaugiasi, kad turi kur kas daugiau energijos, tad tokiu atveju net ir tokia smulkmena kaip kad dovanojamos gėlės pasirenkamos taip tarsi puikiai apibūdinančios Jūsų savijautą. O kadangi daugeliui vasaros metu nuotaika puiki, tai ir gėlės – traukiančios dėmesį.

Užsisakyti gėles – labai paprasta

Kad ir kokios gėlės Jums labiausiai patinka – svarbiausia rinktis tokias, kurios labiausiai patiks žmogui, kuris jas gaus. O rinkti yra labai patogu, kadangi internete pateikiami pasiūlymai. Galima rinktis jau sukomplektuotus arba prašyti, kad būtų kuriami pagal Jūsų pageidavimus. Užsisakyti internetu taip pat labai paprasta. Tik reikia paspausti kelis mygtukus, nurodyti svarbiausias charakteristikas ir belieka laukti laimingo žmogaus nuotraukos, kuris Jums tikrai bus dėkingas už šį nuostabų gestą.

Svarbiausia atsiminti, kad nustebinti nuostabiomis gėlėmis verta ne tik švenčių metu, tačiau ir be jokios progos. Juk dažniausiai tokių atveju gėlių įteikimas – kur kas malonesnis ir jaukesnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *