Kokį butą verta pirkti kaip investiciją

Ne be reikalo nauji butai Vilniaus senamiestyje yra ženkliai brangesni už kitus butus, parduodamus įvairiose Vilniaus vietose. Šį kainų skirtumą visgi sukuria investavimo į vietą patikimumas ir rizika. Tad aptarkime, kuo pasižymi nauji butai, kuriuos verta pirkti kaip investiciją. Kaip atskirti, ar jūsų pirkinys bus tvari investicija, ar visgi galbūt kada nors tai taps inkaru po kaklu. Tam yra pagrindo, kuris gali padėti atskirti jūsų pasirinkimo naudą, prasmę ir galingumą.

Naujos statybos namas

Aišku, visais atvejais investuoti geriausia į kokybiškus naujos statybos būstus, naujos statybos namuose. Tik tokiose vietose galima tikėtis, kad viskas bus tikrai gerai, ir kad bus galima gyventi saugiai ir laimingai. Senos statybos būstai greitu metu taps apskritai neeksploatuojami, o štai naujos statybos būstų visuomet lauks šviesi ateitis, nes jie vis tiek išlaikys savo stabilumą.

Būstas Vilniuje

Būstas VilniujeSvarbu paminėti, kad reikia labai rinktis, kur būstas yra perkamas. Vilniuje net ir blogame rajone būstas yra brangus, bet klausimas, ar tai gera investicija? Pasikeitus geopolitinei situacijai, žmonės gali imti kurtis kituose miestuose, tarkime, Kaune, Klaipėdoje, tuomet Vilnius tuštėtų, o geriausia jo dalimi pasiliktų visgi tik tos vietos, kurios ir dabar laikomos geromis. Būstas prestižinėje Vilniaus dalyje: tai būstas Užupyje, Vilniaus senamiestyje, Žvėryne. Kur ir graži gamta, ir visai šalia istorinis centras, kuriame, žinoma, visuomet kursis ir įvairūs kiti dalykai.

Kaimynystė, strateginiai miesto planai

Štai pavyzdžiui Naujoji Vilnia yra taip pat kvartalas, esantis visai prie Vilniaus centro. Tačiau šis regionas yra tarsi nesąmoningai atskirtas nuo viso miesto, idant pabrėžiant – štai kvartalas, kurio tarsi nėra, kuris bus visai kitoje vietoje. Tam tikra prasme, Naujoji Vilnia formuojamas kaip socialinis getas, ir tą puikiai žino Vilniaus miesto gyventojai, kurie seka savivaldybės planus. Viename nedideliame regione jau yra psichiatrijos ligoninė, socialinis daugiabutis, nakvynės namai, o planuose: dar 2 socialiniai daugiabučiai, nakvynės namų plėtimas prijungiant narkomanijos stacionarą, ir viešojo transporto pertvarka, kuomet benamiams ir kitiems soc. atskirties asmenims nebus leidžiama naudotis viešuoju transportu. Vadinasi, čia atvežta visuomenės dalis, neturės net kaip iš ten išvykti. Tad nors Naujoji Vilnia yra ne ką toliau nuo centro nei Užupis, o taip pat ten gausu ir nuostabių kraštovaizdžių, čia kainos krenta dramatiškai, bei vilniečiai bijo čia pirkti būstą, tad kažin, ar tai tvari vieta investavimui.

Viena mintis apie „Kokį butą verta pirkti kaip investiciją“

  1. Butą šiais laikais labai sunku išsirinkti, nes labai didelė pasiūla. Taip pat yra kiek sunkiau su paskolomis, tačiau jeigu turi stabilias pajamas ir pradinį įnašą, tai problemų neturėtų kilti. Mūsų šeima turėjo pasiėmus būstui paskolą, o poto dar ir verslui sumąstėm pasiimti, nes norėjom daryti plėtrą ir įdiegti naujas technologijas. Abejais kartais nebuvo jokių problemų, nes kreditorui pasirodėme patikimi.
    http://kku.lt/paskolos/verslo-paskolos/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *