Kodėl svarbu mokėti anglų kalbą?

KursaiPrieš dvidešimt metų turbūt buvo mažai žmonių, kurie nemokėjo kalbėti rusiškai. Tuo metu Lietuvoje buvo svarbu mokėti rusų kalbą, kadangi tik taip buvo galima gauti geresnį darbą. Rusų kalba buvo svarbi ir dėl to, jog tik tokiu būdu buvo galima susikalbėti su užsieniečiais. Nuvykus į Rusiją, Latviją, Estiją, Ukrainą, Turkiją ir kitas šalis buvo galima susikalbėti tik rusų kalba. Nors rusų kalba buvo naudinga ne visose šalyse, anglų kalba Lietuvoje vis tiek nebuvo labai populiari. Žmonės dažniausiai rinkosi keliauti ten, kur būtų galima lengvai susikalbėti rusiškai. Šiomis dienomis rusų kalbą mokėti yra naudinga, tačiau daugelis gali lengvai susikalbėti ir rasti darbą ir nemokėdami rusų kalbos. Net tokiose šalyse kaip Rusija ar Baltarusija lengvai galima susikalbėti ne rusų, o anglų kalba. Didžioji dalis jaunų žmonių gali laisvai arba bent jau pakankamai gerai kalbėti angliškai. Jaunimui anglų kalba yra svarbi ne tik dėl to, jog būtų galima laisvai keliauti, bet ir dėl to, nes daug informacijos internete yra pateikiama anglų kalba. Daug greičiau ir lengviau galima rasti norimą informaciją, jei ji yra ieškoma anglų kalba. Mokėti anglų kalbą yra naudinga, todėl kiekvienas turėtų ją mokytis.

Kaip išmokti anglų kalbą?

Mokyklose jau daug metų yra mokoma anglų kalba, tačiau iki šiol ne visi gali suprasti ir kalbėti anglų kalba. Nors mokyklose yra skiriamos net dvi anglų kalbos per savaitę, dažnai baigę mokyklą vis tiek negali laisvai suprasti anglų kalbos. Kalbą išmokti galima tik tokiu atveju, jei žmogus mokosi ir nuolat bendrauja pasirinkti kalba. Dažnai pasitaiko, jog žmonės išmoksta anglų kalbą tik baigę mokyklą, kadangi pradeda bendrauti su užsieniečiais ir panašiai. Išmokti anglų kalbą yra lengva, tuomet mokytis gali kiekvienas. Anglų kalbos kursai yra dažnai pasirenkami. Kursus gali pasirinkti ne tik tie, kurie visiškai nemoka anglų kalbos, bet ir tie, kurie gali laisvai kalbėti angliškai, tačiau nori toliau lavinti savo įgūdžius. Anglų kalbą mokytis yra verta.

Ar anglų kalba bus naudinga po daugelio metų?

Prieš kurį laiką Lietuvoje didžioji dalis žmonių gerai mokėti rusų kalbą, dabar vyresni žmonės moka rusų kalbą, kadangi kažkada ji buvo naudinga, o jauni mokosi anglų kalbos, nes yra gerai mokėti ją šiuo metu. Todėl kai kuriems kyla klausimas ar anglų kalbos nepakeis kita kalba. Kai kurie teigia, jog kinų kalba gali būti po keliolikos metų naudingesnė nei anglų. Tačiau greičiausiai tai nepasiteisins ir anglų kalba bus dar ilgai daugelio žmonių pasirinkimas. Anglų kalbą mokėti yra verta, nes ji dar ilgai bus naudinga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *