Kaip tvarkoma įmonės buhalterija?

Moderni buhalterijaAr kada pagalvojote, kas lemia verslo sėkmę? Daugelis galvoja, kad pardavimai, kiti, kad gamybos procesas treti, kad geras vadovavimas. Šiuo atveju mes galvojame, kad verslo sėkmę lemia visų kasdienių darbų kokybiškas atlikimas. Juk kiekviena įmonė atlieka tam tikrus procesus. Vieni rimtesnius, kiti paprastesnius. Tačiau pats pagrindinis verslo augimo faktorius, tai patenkinti klientai. Jeigu jus visus savo įsipareigojimus atliekate laiku ir kokybiškai, tuomet ir visas verslas auga. Buhalterines paslaugos Vilniuje, Kaune ar kitame mieste turi būti vienodai gerai atliekamos. Tai verslo sudedamoji dalis. Jeigu netvarkinga, nesubalansuota buhalterija, tuomet ir verslas bus netinkamai vykdomas. Reikia suprasti, kad kiekviena kompanija, kaip geras šveicariškas laikrodis, turi eiti tiksliai ir laiku. Negali vieni procesai vėluoti, o kiti skubėti į priekį. Viskas turi būti suderinta. Taigi, natūralu, kad tvarkinga įmonės buhalterija turi būti atliekama tinkamai. Aišku, kad kyla klausimas, kaip viską tinkamai atlikti. Juk šiandien rinkoje galima rasti labai daug kompanijų, kurios teikia tokias paslaugas. Kaip išsirinkti tinkamiausią? Šioje vietoje reikėtų apsibrėžti kaip ieškosime įmonės. Pagal kainą, pagal kokybę ar pagal teikiamas paslaugas. Juk galima rasti pigiai dirbančią įmonę, tačiau ar jos suteikiama kokybė jus tenkins. Natūralu, kad geriausias sprendimas, tai gauti kuo daugiau pasiūlymų iš skirtingų kompanijų. Rinkoje galima rasti daug įmonių, tačiau išsirinkti bus lengviau, jeigu jas suskirstysite pagal kainą ir siūlomas paslaugas. Atlikome tokį tyrimą ir supratome, kad buhalterinės paslaugos yra teikiamos labai skirtingomis kainomis. Vieni siūlo tokias paslaugas atlikti už penkiasdešimt eurų, kiti už šimtą penkiasdešimt eurų. Aišku, kad klausimas ar visos pasirinktos įmonės atliks paslaugas kokybiškai. Tačiau reikia suprasti ir tai, kad buhalteirnės paslaugos atliekamos pagal standartą. Čia nėra vietos improvizacijai. Reikia viską tiksliai paskaičiuoti, užpildyti reikiamus dokumentus ir tuomet galima tikėtis, kad viskas bus tvarkinga.

Kaina ar kokybė?

Perkant buhalterinės apskaitos paslaugas labai svarbu suprasti, kas yra kokybė. Juk jeigu pirksite nekokybiškas paslaugas gali nukentėti visa įmonės veikla. Kiekvienas klientas, kuris galvoja apie buhalterinių paslaugų pirkimą pirmiausia turi apsibrėžti ir nustatyti, kas jam bus kokybė. Šiuo atveju tinkamiausias variantas yra tai, kad buhalterinių paslaugų kompanija tiesiog tinkamai ir laiku atlieka visas paslaugas. Šiandien rinkoje galima rasti daug tokias paslaugas teikiančių kompanijų, tačiau tikrai ne visos gali pasiūlyti konkurencingą kainos ir kokybės santykį. Reikia, kad pats klientas nuspręstu kuri kompanija, kurios paslaugos jam labiausiai tinkamos.

Viena mintis apie „Kaip tvarkoma įmonės buhalterija?“

  1. Pritariu, jog gerą verslo sėkmę gali lemti ne tik stabilūs pardavimai, reklama, bet ir mokėjimas valdyti finansus, o tai tikrai nėra taip paprasta. Todėl daugeliui įmonių svarbu ne tik kokybiškos buhalterinės paslaugos, bet ir tinkami finansų planavimo bei analizavimo įrankiai, tokie kaip SAP sistema .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *