Kaip taisyti sugedusius „Apple” kompiuterius?

2023 m. "Apple" kompiuteriai pradedami pardavinėti, todėl daugelis klientų turės galimybę įsigyti naują kompiuterį ir gauti iš jo maksimalią naudą. Tačiau ką daryti, jei kompiuteris neveikia taip, kaip tikėtasi? Jei jūsų "Apple" nešiojamasis, stacionarusis ar "iPhone" kompiuteris staiga nustojo tinkamai veikti, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad jis kuo greičiau vėl pradėtų veikti. Štai kaip sutaisyti sugedusį "Apple" kompiuterį: Jei turite "Apple" gaminį, didelė tikimybė, kad jūsų kompiuteris veikia kartu su juo. Abi bendrovės glaudžiai bendradarbiauja, kad kiekvienas "Apple remontas" pagamintas obuolys būtų saugus, patikimas ir efektyvus. Kai su "Apple" kas nors negerai, tas obuolys nustoja būti "Apple". Jūsų ir jūsų įrenginio laimei, yra keletas būdų, kaip sutaisyti "Apple" gaminį, kad jis vėl veiktų tinkamai.

Iš naujo paleiskite kompiuterį

AppleJei problema ta, kad kompiuteris neįsijungia, galite pabandyti jį išjungti ir vėl įjungti, kai jis yra išjungtas. Tai turėtų iš naujo paleisti kompiuterį taip pat, kaip jį išjungus ir vėl įjungus paleidžiamas "Mac" arba "Windows" kompiuteris. Jei jūsų problemos labiau susijusios su negalėjimu iš naujo paleisti kompiuterio, žr. kitą skyrių.

Atjunkite maitinimo laidą

Daugelis "Apple" nešiojamųjų ir stalinių kompiuterių turi maitinimo laidą, kuris jungiamas prie kompiuterio ir elektros lizdo. Jei maitinimo laidas įjungtas į sieninį elektros lizdą, gali būti, kad kompiuteris perkaista. Kad to išvengtumėte, atjunkite maitinimo laidą nuo kompiuterio, taip pat nuo bet kokios kitos elektros įrangos, pvz. Dėl perkaitusio kompiuterio iškeps procesorius arba kiti aparatinės įrangos komponentai.

Laikykite nuspaudę įjungimo mygtuką

Jei kompiuteris neįsijungia dėl to, kad per ilgai laikėte nuspaudę maitinimo mygtuką, galite pabandyti atjungti maitinimo laidą ir vėl jį įjungti, kai kompiuteris vis dar veikia. Tai turėtų iš naujo paleisti kompiuterį taip pat, kaip ir laikant nuspaustą įjungimo mygtuką paleidžiamas "Mac" arba "Windows" kompiuteris. Jei tai nepadeda arba jei jūsų problema labiau susijusi su negalėjimu iš naujo paleisti kompiuterio, žr. kitą skyrių.

Klaviatūroje pasirinkite "Restart".

Jei problema ta, kad kompiuteris neįsijungia, nes klaviatūroje pasirinkote ne "išjungti", o "perkrauti" arba "paleisti", galite pabandyti paspausti bet kurį klaviatūros klavišą, išskyrus įjungimo mygtuką. Tai turėtų priversti kompiuterį "pakeisti" esamus nustatymus ir paleisti jį "išjungimo" režimu. Jei tai nepadeda arba jei jūsų problema labiau susijusi su tuo, kad negalite pakeisti tam tikrų nustatymų, žr. kitą skyrių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *