Kaip išsirinkti gėles?

Gėlių dovanojimas yra puikus ir paprastas būdas kaip nudžiuginti jums svarbų žmogų. Šiuo metu pristato geles i namus klaipeda ar bet kurį kitą miestą daugelis įmonių, kurios vykdo gėlių pardavimo veiklą. Sunkiausia pirkėjui pasirinkti tinkamas gėles, nes jų tiek daug, kad galima ir pasimesti, kokių tiksliai gėlių jums reikia. Šiuo metu geles internetu parduoda įvairūs gėlių pardavėjai, tad kaip pasirinkti tinkamai?

Pasiseka tiems, kurie gėles dovanoja gerai pažįstamiems žmonėms ir žino, ką tiksliai jie mėgsta. Galbūt jūsų mama visą laiką mėgo raudonas rožes? Tuomet jums nekils klausimų, ką padovanoti mamai. O galbūt jūsų mylimoji dievina lelijas? Irgi žinote atsakymą, kokia puokštė ją pradžiugintų. Bet dažnai nėra taip paprasta, kaip norima, nes dažniausiai žmonės nežino ką mėgsta kiti. Tokiais atvejais pravers patarimai.

Gėlės KlaipėdojeJei puokštę norite įteikti vyrui, tai verta atminti, kad puokštės turi būti statiškos formos. Taip pat turėtų būti kuklus skaičius žiedų, o geriausia, kad gėlių kompozicijoje vyrautų tik 1-3 gėlių rūšys. Kalbant apie spalvas tinkamas vyrams, reikia rinktis iš raudonos. Tuo tarpu dovanojant puokštes moterims galima neapsiriboti nei puokštės dydžiu, nei forma, nei gėlių įvairove. Spalvos gali būti pasirenkamos įvairiausios. Priklausomai nuo progos galima rinktis baltas, raudonas, geltonas ir pan.

Dar viena labai svarbi taisyklė, kurios būtina laikytis – gėlių skaičius. Gali būti lyginis arba nelyginis. Priklausomai nuo progos ar įvykio reikia rinktis tinkamą skaičių gėlių. Pavyzdžiui, džiugioms progoms tinka dovanoti tik nelyginį skaičių gėlių. Jei tai vestuvės, gimtadienis, vardadienis ir pan. dovanokite, tarkim, 7 rožes ar 9 tulpes. Lyginis skaičius gėlių dovanojamas esant, pavyzdžiui, laidotuvėms.

Kaip pasirinkti gėles jau žinote, tačiau vis dar nežinote kaip greitai ir be vargo jas įsigyti? Šiuo metu geles i namus klaipeda, Kaunas, Vilnius, Šiauliai ar bet kuris kitas miestas galima užsakyti tiesiog internetu ar telefonu. Tai labai paprasta. Tereikia susirasti patikimą gėlėmis prekiaujančią įmonę ir išsirinkti patikusias prekes. Visas geles internetu galima užsakyti labai greitai ir paprastai. Jei nežinote kaip viską atlikti teisingai, tai galima paskambinti nurodytu kontaktiniu numeriu ir pasiteirauti.

Gėlių įvairovė dabar labai didelė, o tai gali sukelti priešingą efektą – pirkėjui sudėtinga iš tokios didžiulės gausos pasirinkti tinkamas. Tam ir yra skirti paprasti patarimai, kurie padeda nepasiklysti „internetinėse lentynose“ su gausybe gėlių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *