Gyvenamųjų namų kompleksas Vilniuje ar nuosavas namas – ką renkasi pirkėjai?

Kompleksas VilniujeKai kalba pasisuka apie nekilnojamąjį turtą, itin dažnai klausiame – kas geriau: gyvenamųjų namų kompleksas Vilniuje ar nuosavas namas? Abu pasirinkimai turi savų privalumų ir trūkumų. NT brokeriai teigia, kad daug kas priklauso ne tik nuo pirkėjo finansinės padėties, bet ir nuo jo gyvenimo būdo, pomėgių bei poreikių. Neskubėkite priimti sprendimo, kadangi neracionalus žvilgsnis gali tapti kasdienio diskomforto priežastimi. Kad išvengtumėte klaidų, skirkite laiko savo minčių ir idėjų apibendrinimui.

Gyvenimas nuosavame name

Nuosavas namas gyventojų sąmonėje siejamas su prabanga, gera finansine padėtimi, stabilumu ir tvirtumu. Nors namas iš tiesų reikalauja gana didelių investicijų, šis sprendimas tinkamas ne visiems gyventojams. Visų pirma, žinoma, reikėtų kalbėti apie kainą – nusipirkti ar pasistatyti namą sostinėje nėra pigu, be to, būsite priversti investuoti gana didelę sumą į nuolatinę namo priežiūrą, t. y. turėdami namą turėsite prižiūrėti ne tik interjerą, bet ir rūpintis eksterjero darbais, pjauti žolę, perdažyti tvorą, laistyti gėles ir t. t. Gerai pagalvokite, ar šiems darbams galėsite skirti pakankamai laiko ir investicijų. Itin svarbus aspektas – gyvenimas užmiestyje. Paprastai, nuosavų namų gyventojai renkasi priemiestinius rajonus, o tai reiškia, kad kiekvieną rytą turėsite ilgiau važiuoti į darbą, gali būti, kad neišvengsite transporto spūsčių, natūraliai augs ir kurui skirtos išlaidos. Iš kitos pusės, nuosavas namas yra vienas optimaliausių sprendimų žmonėms, vertinantiems ramybę ir privatumą, nuosavo kiemo privalumus. Tokia aplinka suteikia daugiau ramybės ir harmonijos, padeda greičiau pamiršti dienos rūpesčius.

Gyvenimas daugiabutyje

Butas mieste rekomenduojamas žmonėms, vertinantiems patogumą ir ieškantiems optimaliausio sprendimo nuolatiniam gyvenimui. Naujos statybos daugiabučiai užtikrina itin palankų kainos ir kokybės derinį, todėl tokiuose namuose jausitės komfortiškai ir patogiai, tuo pačiu butas yra įperkamas net ir vidutines pajamas gaunantiems gyventojams (žinoma, dažnu atveju pirkėjams reikalinga kredito teikėjų pagalba). Siekiant realizuoti nuolatos augančius pirkėjų poreikius, šiuolaikiniai NT vystytojai siūlo itin patrauklius sprendimus miesto žmogui, pvz., AmberCity projektas leidžia mėgautis gyvenimo mieste privalumais ir džiaugtis išsiilgtu privatumu – daugiabučiai išsidėstę aplink jaukų vidinį kiemą su poilsio zonomis, iškylų vietomis, vaikų žaidimų aikštelėmis. Siekiant rūpintis gyventojų saugumu, teritorija stebima vaizdo kameromis. Patogiam susisiekimui su miestu visai šalia įrengtos viešojo transporto stotelės, taip pat – požeminė automobilių stovėjimo aikštelė ir antžeminės stovėjimo vietos.

Viena mintis apie „Gyvenamųjų namų kompleksas Vilniuje ar nuosavas namas – ką renkasi pirkėjai?“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *