Garso aparatūra renginiui

Jeigu norite profesionaliai surengti renginį uostamiestyje, jums bus reikalinga garso aparaturos nuoma Klaipedoje. Nuomotis aparatūrą verta iš patikimą vardą ir aiškias nuomos sąlygas turinčių įmonių, profesionaliai teikiančių tokias paslaugas. Tačiau prieš kreipiantis dėl nuomos, žinoma, reikia žinoti, ko jums iš tiesų reikia. Paprastai yra nuomojami standartiniai garso aparatūros elementai arba, mažesnių renginių atveju, tik keli iš jų.

Jūsų sudaromos sąlygos

Garso aparatūraPrieš nusprendžiant, kokios garso aparatūros reikės, įvertinkite sąlygas, kuriomis ta aparatūra bus jungiama. Ar garso aparatūrą jungsite specialioje salėje, kurioje yra jau daug kartų jungta tokio tipo technika ir sudarytos palankios tam sąlygos? O gal renginį planuojate rengti tokioje salėje, kuri nėra skirta renginiams, todėl turi neįprastą garso akustiką? Pavyzdžiui, sporto salėse visi paviršiai yra kieti, be to, tai yra viena didelė erdvė, kurioje šokinėja garso bangos, tad ten visada yra labai didelis aidas. O gal norite renginį daryti lauke? Lietaus rizika yra net ir giedriausią dieną, tad jums reikėtų pasirūpinti, kad būtų sudarytos sąlygos saugiai ir be drėgmės eksploatuoti garso aparatūrą. Taip pat reikėtų įvertinti, ar jums reikia tik pačios garso aparatūros, ar ir profesionalaus specialisto, mokančio su ja dirbti, galbūt suderinti ir pajungti viską tarpusavyje.

Garso suderinimas – svarbi dalis

Kad ir kokį renginį planuojate, didelį ar mažą, planuokite prieš jam prasidedant skirti laiko garso aparatūros suderinimui. Kai kurių renginių kokybė kenčia arba dėl to, kad jiems turint prasidėti iš tiesų prasideda tik garso derinimas, arba dėl to, kad garsas nebūna suderintas. Neseniai ir Lietuvoje pasigirdo atvejis, kai garsus prancūzų DJVilniuje vykusiame muzikos festivalyje pritraukė minias lankytojų, tačiau vos jam pradėjus groti šis išėjo iš scenos. Priežastis – prastai suderinta garso aparatūra. Renginys žlugo ir organizatoriai turėjo prisiimti atsakomybę prieš lankytojus. Žinoma, nėra daug tokių savimi pasitikinčių atlikėjų, kurie dėl blogos garso kokybės iškart atsisakytų groti, tačiau šis elgesys rodo, kad atlikėjams labai svarbu, kad derėtų viskas tarpusavyje. Nors ne visi tą parodo, tačiau visi, kas dirba scenoje, puikiai jaučia, kada aparatūra būna nesuderinta.

Svarbiausia aparatūra

Kolonėlės – tai garso transliavimo prietaisai, kurie bus būtini kiekvienam renginiui. Mikrofonai gali būti nuomojami tik keli arba jų gali reikėti daug, priklausomai nuo renginio pobūdžio. Mikšeris ir stiprintuvas padės tinkamai sureguliuoti garsą.

Viena mintis apie „Garso aparatūra renginiui“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *