Dedamės kelionės bagažą

Ruošiantis rimtai kelionei ir ketinant pakuoti bagažą, verta pasirūpinti, kad polietileniniai maišeliai ir pakavimo visos priemonės būtų po ranka. Daug lengviau tinkamai sukrauti lagaminus, kai turime tinkamų pakavimo priemonių. O štai tada, kai tenka pasinaudoti tik vienu suplyšusiu maišeliu, visa kita vynioti į kojines, darosi lagaminą krauti sunku. Kaip dėliotis daiktus?

Nusipirkti pakavimo priemonių

PE maišeliaiIš tiesų, net ir paprasti polietileniniai maišeliai, likę nuo maisto, nelabai tiks bagažo pakavimui. Gal jums atrodo labai šauni idėja viską sudėti į tuos maišelius, kuriuose laikote bandeles, tačiau iš tiesų jūsų pakuojami daiktai geriau jaustųsi atsidūrę švaresnėje ir geresnėje aplinkoje. Tad nėra nieko geresnio negu nusipirkti pakuotę polietileniniųmaišelių. Galite nusipirkti ir kelias, kadangi gali tekti turėti įvairių dydžių dalykų kuriuos norėsite supakuoti. Be to, turėsite ilgam. Nauji polietileniniai maišeliai pravers įvairiose srityse, o labiausiai, kaskart pakuojant ir ruošiantis kokiai kelionei.

Apatinis trikotažas, smulkūs daiktai – į maišelius

Verta nepagailėti maišelių, ypač pakuojant rankinį bagažą. Tarkime, jums reikia susidėti apatinį trikotažą, savo visokias kojines ir kelnaites. Paskirkite tam kelis mažus maišelius. Vėliau jums jų prireiks, kai kelionės metu neturėsite, kur išsiskalbti šių drabužių. Taigi, galėsite tiesiog juos dėti į maišelius ir sandariai supakuotus mesti į bagažą. Šiaip ar taip, tie daiktai juk keliaus kartu su jumis. Taip pat į mažus atskirus maišelius rekomenduojama supakuoti ir visokius smulkius daiktus.

Skysčių maišelis

Skrendantiems lėktuvu ir keliaujantiems su rankiniu bagažu reikėtų jokiu būdu nepamiršti svarbiojo skysčių maišelio. Mat į jį turėsite sudėti viską, reikalingą kelionei, negalinčio būti atskirai bagaže. Skysčių maišelio talpa neturėtų viršyti 1 litro, o taip pat jame turėtų būti skysčiai supilstyti į ne didesnius kaip 100 ml talpos indelius. Tokį maišelį galės apžiūrėti oro uosto apsauga ir praleisti jus toliau keliauti. Maisto maišelis gali būti atskiras, tačiau taip pat jame gali būti ir viskas sudėta, kas sausa. Drėgni ir šlapi dalykai turėtų keliauti į skaidrųjį skysčių maišelį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *