Boulingo paplitimas Lietuvoje

BoulingasŠiandien viena populiariausių pramogų, kuri tampa ypatingai aktuali savaitgalio vakarais, yra boulingas. Šis iš pažiūros nesunkus žaidimas gali būti ne tik smagi pramoga, tačiau ir profesionalus sportas. Boulingo šaknys slypi dar Senovės Egipte, šis žaidimas buvo daugybę kartų uždraustas ir laikytas pavojingu, tačiau šiandien visame pasaulyje esti nusistovėjusios jo taisyklės ir žaidimas daugiau nebėra draudžiamas. Sovietmečio laikotarpiu šis boulingas buvo uždraustas ir Lietuvoje, tačiau šiandien ne viename mieste galima žaisti boulingą, todėl nutarėme apžvelgti kokiuose miestuose galime pasimėgauti šiuo žaidimu.

Kur žaisti?

Lietuvos sostinėje Vilniuje boulingo žaidimas sutinkamas daugiau nei 9 vietose, todėl alternatyvų kur praleisti vakarą su draugais tikrai turite. Į vietų sąrašą įeina ne tik miesto centras, tačiau ir Žirmūnai, Viršuliškės, Karoliniškės, Baltupiai ir kiti mikrorajonai.

Kaune proporcingai boulingo žaidimo vietų esti mažiau – ne mažiau nei 6 vietos. Žinoma, viena populiariausių vietų tai būtų boulingas prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ bei laisvalaikio ir pramogų centre „NEO Kaunas“.

Klaipėdoje pavyko atrasti ne ką mažiau vietų nei Kaune, nors miestas ir yra mažesnis. Kyla klausimas, ar tai dėl didesnio srauto turistų mieste ar tiesiog klaipėdiečiai yra aistringi boulingo gerbėjai? „Smūgis“, „Honolulu“ bei „Kapitolijus“ šiame mieste yra geriausiai žmonių vertinamos vietos puikiam laiko praleidimui su draugais, žaidžiant boulingą.

Tuo tarpu Panevėžyje, kuris taip pat laikomas Lietuvos didžioju miestu, šiek tiek daugiau nei du boulingo klubai. Geriausių atsiliepimų suliaukia boulingo klubas „Bilaro“, kuriame laiką leidžia šeimos, jaunimas bei suaugę žmonės.

Šiauliai gali didžiuotis ne daugiau nei 4 boulingo žaidimo vietomis, kurios kiekvieną savaitgalį tampa sausakimšomis sulaukus svečių ir iš aplinkinių rajonų. Pagrindinė ir geriausiai žinoma vieta prekybos ir pramogų centre „Akropolis“.

Nenuostabu, kad boulingą žaisti galite ir Druskininkuose, mat tai puikus žaidimas po SPA procedūrų ar prieš jas. Šio žaidimo universalumas yra didelis privalumas šiam miestui, mat dažniausiai žaidžiant boulingą galima sutikti poras.

Šį žaidimas neaplenkia ir tokių miestų kaip Palanga, Šventoji, Trakai ar Kėdainiai. Todėl atvykę į šiuos miestus nepraeikite pro šalį ir užsukite pažaisti boulingą kartu su savimi pasiėmę antrąją pusę, šeimą ar būrį draugų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *