Biuro valymo paslaugos

Jei norite žinoti, iš ko susideda biuro valymo paslaugos, reikėtų šnekėti apie konkrečią įmonę teikiančią tokias paslaugas mat kiekvienoje iš jų pasiūlymai ir kainos gerokai skiriasi. Pavyzdžiui Mano Aplinka įmonės siūlomas biurų valymas yra sudarytas iš daugelio įvairiausių paslaugų ir kainuoja ganėtinai nedaug, todėl net neabejojame, kad tai yra vienas iš geriausių kainos ir kokybės santykių, kuriuos šiuo metu galite rasti rinkoje. Už šias paslaugas mokate ne vienkartinį mokestį, o mėnesinį abonementą, todėl galite būti ramūs, kad kiekvieną mėnesį jūsų biuro patalpos bus švarios ir išvalytos.

Biuro valymo paslaugos už mėnesinį mokestį

BiuraiKaip jau minėjome, biurų valymas susideda iš keletos paslaugų, kurios yra atliekamos jūsų darbo vietoje kiekvieną mėnesį, reguliariai. Štai pačios svarbiausios iš jų:

  • Grindų dangos valymas. Tikriausiai niekas neprieštaraus, jog grindys visuomet turi būti švarios ir išvalytos. Nesvarbu kokio tipo grindų danga yra jūsų biure, profesionalūs valytojai pasirūpins, jog jos visada būtų švarios ir tinkamai prižiūrėtos.

  • Dulkių valymas. Jūs jau žinote, kad dulkės ne tik atrodo neestetiškai, bet ir gali sukelti įvairias ligas. Būtent dėl to labai svarbu pasirūpinti, jog dulkės būtų visuomet išvalytos. Sakydami išvalytos turime omeny ne tik tas dulkes, kurios yra susikaupusios akiai matomose vietose, bet apskritai visas dulkes, kurios gali kauptis ant įvairiausių paviršių, net jeigu jūs to ir nematote.

  • Langų bei stiklinių pertvarų plovimas. Murzini langai atrodo itin neestetiškai, todėl labai svarbu, jog jie būtų reguliariai valomi. Tas pats gali būti pasakyta ir apie viduje esančius elementus, tokius kaip stiklinės pertvaros ar stiklinės durys.

  • Kėdžių ir minkštų baldų valymas. Valyti reikia ne tik stalus, bet ir kėdes. Užsisakę biuro valymo paslaugas, jūs gausite ir kėdžių valymą, kuris bus atliekamas reguliariai, kiekvieną mėnesį.

  • Šiukšliadėžių priežiūra. Per ilgai šiukšliadėžėje gulinčios šiukšlės gali sudaryti daug problemų – nemalonus kvapas, besiveisiantys gyviai ir t.t. Dėl šios priežasties tisiog būtina, jog šiukšlės būtų reguliariai išnešamos, šiukšliadėžės išvalomos ir dezinfekuojamos, o į jas įstatomi nauji šiukšlių maišai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *