Anglų kalbos kursai – nuolat gilinantiems žinias

KursaiTurbūt ne vienas sutiktų, kad be anglų kalbos šiandien būtų itin sunku išsiversti. Tiek žiūrėti filmus, tiek skaityti knygas originalo kalba – kur kas įdomiau, – o įvairios programos, techniniai aprašymai ir tarptautiniai posakiai išversti į lietuvių kalbą tiesiog praranda savo prasmę… Ir nors daugelis žmonių mano, kad jų anglų kalbos žinios puikios, atsidūrę situacijoje, kur reikia jas pademonstruoti, jaučia, kaip žodžiai stringa gerklėje, o visos, atrodytų, puikiai žinomos frazės, pasimiršta. Ir nesvarbu, kad mokykloje už anglų kalbos pamoką turėjote riebų ir apvalų dešimtuką – jei savo žinių nuolat negilinsite ir neugdysite, gali būti, kad po keleto metų sunkiai suregsite taisyklingą sakinį. Ką daryti? Atsakymas paprastas – tai anglų kalbos kursai. Kuomet jie išties reikalingi?

Studentams

Daugelis studentų nepraleidžia progos pasinaudoti Erasmus programa ir bent vieną semestrą mokosi svečioje šalyje. Tai praplečia akiratį, leidžia susipažinti su kita kultūra ir tiesia kelius į geresnę ateitį. Tačiau, norint išvykti mokytis svetur, reikėtų žinoti, kad paskaitos vyksta anglų kalba. Jei jaučiate, kad jūsų žinios nepakankamai stiprios, jums reikalingi anglų kalbos kursai. Jie padėtų įsigilinti į studijuojamai sričiai reikalingą žodyną, kalbos įmantrybes, greitai ir efektyviai pasiruošti anglų kalba dėstomoms paskaitoms.

Tarptautiniam verslui

Jei pradėjote savo veiklą ir turite ambicingų plėtros planų ateičiai, tiesiog privalote mokėti tarptautine laikomą anglų kalbą. Su ja neprapulsite daugelyje pasaulio šalių, todėl galėsite megzti ryšius ir įgyti naujų verslo partnerių. Šiuo atveju anglų kalbos kursai padės laisvai bendrauti šnekamąja kalba, o esant poreikiui ir rengti įvairius dokumentus, taisyklingai rašyti elektroninius laiškus ir t. t.

Profesoriams ir dėstytojams

Jei pasirinkote visą gyvenimą suktis švietimo sistemoje ir einate profesūros keliu, norint sulaukti tinkamo pripažinimo tiesiog būtina mokėti anglų kalbą. Juk ir dėstytojams neretai pasitaiko progų išvykti savo paskaitas skaityti užsienio šalyse arba atsiranda galimybių mokslo leidinius išleisti visame pasaulyje. Tad jei norite sulaukti profesinės sėkmės, o jūsų užsienio kalbos žinios nėra tokios stiprios kaip norėtųsi, tinkamai pasirinkti intensyvūs anglų kalbos kursai padės per pakankamai trumpą laiką įvaldyti šią kalbą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *