Advokatai Kaune – kaip tinkamai pasirinkti

Atsitikus nemaloniai situacijai ir prireikus advokato, kyla klausimas, kur rasti gerą specialistą, už adekvačią kainą? Jeigu gyvenate Kauno mieste, jums geriausiai pagelbės advokatai Kaune. Tinkamo specialisto galima ieškoti pagal rekomendacijas, informaciją internete, atsiliepimus. Vis tik, įvertinti jo profesionalumą padės gyvas susitikimas, todėl patartina užsiregistruoti konsultacijai pas keletą specialistų, pakalbėjus su jais išsirinkti jums tinkamiausią. Paanalizuosime, į ką atkreipti dėmesį kalbant su advokatu, ko jo klausti.

Visi advokatai Kaune specializuojasi tam tikrose srityse. Jeigu ateisite į savo darbą išmanančią advokatų kontorą, jus nukreips pas tą, kuris geriausiai išmano teisinę jūsų problemos sritį. Fiziniams asmenims daugiausiai teisinės problemos iškyla šiose srityse:

  • šeimos teisėje;

  • darbo teisėje;

  • paveldėjimo teisėje;

  • draudimo teisėje;

  • mokesčių teisėje;

  • verslo teisėje.

Ieškokite profesionalo

Taigi, išsiaiškinę, kokios srities specialisto jums reikia, ieškokite advokatų Kaune, turinčių toje srityje teisinės patirties ir žinių. Kartais pradedantys advokatai siūlo mažesnius įkainius, tačiau jie beveik neturi patirties. Į tai reikėtų atsižvelgti. Žinoma, pradedantysis gali būti ir labai darbštus, gabus specialistas, todėl jaunų advokatų visai nuvertinti nereikėtų.

Suprasti, ar teisininkas turi reikiamą kvalifikaciją jums padės pokalbis, domėjimasis jo profesine sėkme, patirtimi. Informacijos apie advokatus ir jų atstovautas bylas galima ieškoti internete, įvairiuose straipsniuose. Svarbu, kad specialistas būtų patyręs, atstovavęs ne tik lengvas, bet ir sudėtingas bylas. Taip pat atkreipkite dėmesį, paklauskite, kokios bylos buvo laimėtos.

Atkreipkite dėmesį, kaip advokatas bendrauja

Bendravimas – labai svarbus kriterijus. Turėtumėte jausti ryšį su jus konsultuojančiu teisininku. Atkreipkite dėmesį, ar jis nevengia atsakinėti į užduotus klausimus, jeigu vengia – galbūt kai kurių atsakymų nežino. Pajuskite, ar specialistas bendrauja nuoširdžiai, ar jam tik rūpi jūsų piniginės storis.

Kvalifikuoti advokatai Kaune – „Vasiliauskas ir partneriai“

„Vasiliauskas ir partneriai“ tai advokatų profesinė bendrija, savo veiklą vykdanti daugiau nei 6 metus. Per tą laiką įgyta patirtis specialistams leidžia profesionaliai teikti klientams konsultacijas, atstovauti juos ikiteisminiuose ir teisminiuose procesuose. Advokatai Kaune turi patirties sudėtingose bylose, įvairiose teisinėse srityse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *