Kokie turi būti minkšti baldai miegamajam?

Miegamojo įrengimas ir baldų paieška yra įdomus, tačiau atsakomybės reikalaujantis procesas. Minkšti baldai miegamajam turi būti ne tik stilingi ir dailūs, bet ir užtikrinti ilgaamžę eksploataciją, būti lengvai prižiūrimi, patogūs ir funkcionalūs. Interjero dizaineriai teigia, kad minkštų baldų paieška nebus tokia sudėtinga, jei nepamiršite vadovautis keliomis laiko patikrintomis taisyklėmis.

Kokius baldus pirksite ir kokį biudžetą jiems skirsite?

Baldai namamsVisų pirma turite nuspręsti, kokie baldai jums reikalingi ir kokį biudžetą galite jiems skirti. Nuo to priklausys visi kiti tolimesni jūsų žingsniai, t. y. sudarykite sąrašą, kokius baldus planuojate pirkti – ar jums reikalinga tik lova ir sofa, ar dar galvojate apie minkštą pufą, o gal išvis ketinate išplėsti savo paiešką ir įsigyti ne tik minkštus, bet ir korpusinius miegamojo baldus, pvz., spintą ar komodą. Nusprendę, kokie baldai jums reikalingi, turite nuspręsti dėl jų biudžeto. Stenkitės išlikti racionalūs. Jei vienas pirkinys pareikalaus didesnių išlaidų, nei buvo planuota, tai reiškia, kad nukentės kito baldo kaina, todėl turite nusistatyti gana aiškias ribas, kurių neturėtumėte peržengti.

Minkštų baldų stilius ir dizainas

Kitas etapas – nuspręsti, kokio dizaino ir stiliaus baldai atitiks jūsų miegamojo viziją. Nors miegamasis yra gana privati erdvė, kurioje galime realizuoti individualias idėjas, siūlome pernelyg stipriai nenutolti nuo viso būsto atmosferos, t. y. jei namuose dominuoja modernus stilius, klasikinis miegamasis atrodys tarsi svetimkūnis. Žinoma, tai nereiškia, kad griežtai privalote derinti tik vieno stiliaus baldus. Galite pasirinkti variantą tarp tradicinio ir šiuolaikinio stiliaus (kas pastaraisiais metais sulaukia itin didelio dėmesio), tačiau būtina išlaikyti aiškią ribą ir vengti stilistinio chaoso.

Minkštų baldų kokybė

Galiausiai – apgalvokite baldų kokybę. Rinkitės patikimą ir rinkoje vertinamą baldų pardavėją, pvz., daug teigiamų įvertinimų sulaukia Baltic baldų centras. Pasidomėkite, iš kokių medžiagų gaminami jūsų pasirinkti baldai, kad būtumėte tikri jų eksploatacija. Vertinant minkštų baldų kokybę, būtina atsižvelgti į vidinę konstrukciją. Patikimiausios medžiagos – lapuočių mediena ir klijuota fanera. Tiesa, daugeliui detalių tinka ir spygliuočių mediena, MDP ir MPP. Labai svarbu įvertinti ir vidinių detalių jungimo būdus. Siūlome rinktis dygiuotą ir klijuotą medieną, metalines sąvaržas ir varžtus. Būtinai pasidomėkite, iš ko gaminama minkštoji baldų dalis, kadangi ji bus labiausiai dėvima. Sėdimieji miegamojo baldai turėtų būti vertinami ir pagal apmušalus. Nepamirškite, kad nuo apmušalų kokybės gali priklausyti ir viso baldo kaina.

Viena mintis apie „Kokie turi būti minkšti baldai miegamajam?“

  1. Miegodami praleidžiam maždaug trečdalį savo paros laiko, tad kokybiška lova ir čiužinys yra būtini. Kaina neturėtų būti rodiklis – kokybiškų gaminių galima įsigyti ir už itin mažą kainą, jei galite skirti laiko paieškoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *