Kaip išsirinkti išmanųjį laikrodį?

Šiuo metu naujų prietaisų, kurie palengvina kasdienybę, yra labai daug. Vieni iš jų – išmanieji laikrodziai. Daugybė išmanių funkcijų padeda ne tik norint atlikti skambučius ar perskaityti pranešimus, bet ir stebėti savo sveikatą, parinkti sporto programą ir dar daugelį įdomių galimybių siūlo gamintojai pateikdami išmaniųjų laikrodžių programėles. Kaip iš tokios gausos išsirinkti tinkamą laikrodį su išmaniomis funkcijomis?

Išmanusis laikrodisLabai didelę reikšmę renkantis laikrodį turi operacinė sistema. Tiksliau svarbu ne tik operacinės sistemos pasirinkimas, bet ir tos sistemos bei kitų jūsų įrenginių suderinamumas t.y. jie tarpusavyje turi būti suderinami. Tarkim, tam tikro gamintojo išmanūs laikrodžiai gaminami tik su tam tikra operacine sistema, kuri gali būti suderinama tik su tomis pačiomis operacinėmis sistemomis jūsų mobiliajame telefone. Jei abejojate ar jūsų turimi prietaisai bus suderinami su pasirinktu išmanaus laikrodžio funkcija, tai galite internete surasti pateikiamą programėlę, kurioje įvesite duomenis ir sužinosite ar bus suderinamos programos. Šiuo metu dažniausiai naudojamos tokios operacinės sistemos kaip Android, iOs ir Tizen. Žinoma jų yra ir daugiau, todėl renkantis reikia atidžiai peržiūrėti suderinamumą.

Ekranas ne mažiau svarbus, nei programos. Galima paminėti, kad praktiškai visi išmanūs laikrodžiai turi spalvotų kristalų ekranus arba AMOLED ekranus. Per gerą ekraną galėsite žiūrėti įvairias nuotraukas, kurios bus gražių spalvų. Taip pat visos programėlės taip atrodys gražiai, nes spalvos ryškios. Verta paminėti, kad tokie ekranai eikvos laikrodžio bateriją labiau, nei tie, kurie nespalvoti. Kalbant apie ekranus reikia paminėti, kad skystųjų kristalų ekranai bus plonesni, nei, pavyzdžiui, OLED. Pagalvokite, kas jums svarbiau.

Išmaniojo laikrodžio valdymas tampa aktualus visiems jo turėtojams. Nors, daugeliui atrodo, kad liečiamas ekranas yra puiki funkcija, tačiau, jei ekranas labai mažas arba pirštai labai dideli, tai valdymas taps sudėtingas. Galima rinktis valdymą šoniniais mygtukais. Vis dėl to. geriausia, kai perkami tokie išmanieji laikrodziai, kurie turi tiek valdymą šoniniais mygtukais, tiek valdymą ekrane.

Žinoma, svarbu ne tik funkcijos ar ekrano pasirinkimas, bet ir kaina. Dabar, kai yra daug gamintojų, tai pirkėjai gali rasti įvairias kainas. Išmanūs laikrodžiai parduodami tiek pigiai, tie ir brangiai. Geriausia rinktis patikimo gamintojo prietaisą, o norint sutaupyti, verčiau pirkti tokį laikrodį, kuris turi reikalingiausias funkcijas nepermokant už tas, kurių nenaudosite. Tokiu atveju įsigysite gerą išmanųjį laikrodį už tinkamą kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *