Kaip įsirengti miegamąjį kambarį?

Miegamasis – kambarys, kuriame kiekvienas mūsų praleidžia daugiausia laiko. Čia pradedame ir pabaigiame savo dieną, todėl natūralu, kad šio kambario įrengimui skiriame didelį dėmesį. Vieni svarbiausių miegamojo kambario baldų – lova, kurioje ilsimės ir miegamojo spintos stumdomomis durimis – Garderobeskap, kuriose laikome savo drabužius, rankšluosčius ar patalynę. Tokias spintas galite įsigyti „Garderobeeksperten“ internetinėje parduotuvėje. Šiame poilsio kambaryje rekomenduojama atsisakyti technikos ir stipraus apšvietimo, kuris trikdytų jūsų ramybę. Tyrimais įrodyta, jog žmonės, miegamajame kambaryje neturintys televizoriaus, geriau išsimiega ir todėl atsikelia labiau pailsėję ir darbingi.

GarderobeskapMiegamojo spintos šiame poilsio kambaryje dažniausiai pasirenkamos stumdomomis durimis, erdvios, plačios, kad tilptų kambario gyventojų drabužiai ir kiti asmeniniai daiktai. Baldų parduotuvėse siūlomas platus miegamojo spintų asortimentas su užraktais ar be jų, taip pat įvairių spalvų variacijomis. Turint omenyje, kad laikui bėgant daugėja žmogaus turimų daiktų asortimento, rekomenduojama rinktis platesnę ir erdvesnę miegamojo spintą, jog, reikalui esant, nepritrūktų lentynų naujiems drabužiams ir daiktams.

Kambario spalvos dažniausiai priklauso nuo gyventojų charakterio savybių, pomėgių, gyvenimo būdo ir bendro interjero. Jeigu miegamojo kambaryje planuojate turėti veidrodį, nerekomenduojama jo įrengti tiesiai priešais lovą. Geriau rinkitės įmontuotą miegamojo spintoje arba pasistatykite atskirai. Taip pat sutaupyti erdvės jums gali padėti įmontuojamos spintelės, nišelės spintoms arba, turint, galimybę, įrengiamos išvažiuojamas komodas, kuriose galite laikyti knygas, žurnalus, DVD ar muzikos grotuvą.

Nepriklausomai nuo gyvenamojo objekto ploto, dizaineriai nerekomenduoja kambario apkrauti nereikalingais baldais, daiktais ar statulėlėmis. Nepamirškite privatumo ir miegamojo kambario nepaverskite virtuve, svetaine ar vonios kambariu. Nors didesnis kambarys reikalauja stipresnio apšvietimo, išsirinkite tokį, kuris nuteiks raminančiai ir kuriame bus malonu pasitikti dieną ir naktį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *