Įtempiamos lubos – greita ir puošni lubų apdaila

Vis labiau populiarėjantis lubų apdailos būdas yra įtempiamos lubos. Nenuostabu, nes jos atrodo iš tiesų labai gražiai, o dekoro variacijų yra begalės, tereikia pasitelkti fantaziją. Profesionalūs meistrai gali įgyvendinti įdomiausius sumanymus.

Ar įtempiamos lubos gaminamos iš saugių medžiagų?

Įtempiamos lubos gaminamos iš polivinilchlorido (PVC) ir kitų natūralių medžiagų. Jeigu šių lubų gamintojai turi Europos Sąjungos sertifikatus, vadinasi naudoja aukštos kokybės, ekologiškas medžiagas, kurios nėra kenksmingos. Prieš užsisakant, reikėtų įsitikinti, kad įmonė naudoja sertifikuotą polivinilchloridą. „Brilliance“ įmonės atstovai savo išrankesniems klientams siūlo lubas ne tik iš PVC, bet ir kitų natūralių medžiagų, todėl kiekvienas gali atrasti sau tinkamą, ekologišką variantą.

Ar ilgai užtrunka įrengimas?

Įtempiamų lubų montavimas neužtrunka daug laiko. Įsirengti lubas kambaryje gali užtrukti tik 3-4 valandas, ilgiausiai – vieną dieną. Jeigu dirba profesionalūs meistrai, jie nepaliks dulkių ir kitų nešvarumų. Kambaryje nebūtina išnešti visų baldų, jau tą pačią naktį galima jame miegoti ir džiaugtis naujomis, nuostabiomis lubomis.

Įtempiamų lubų galimybės

Įtempiamų lubų galimybės yra didžiulės ir tinka bet kokiam interjerui. Jų spalvų paletė yra labai plati, todėl galima pritaikyti tiek prie šiuolaikinio, modernaus, tiek prie klasikinio stiliaus interjero.

Jose gali būti įmontuotas apšvietimas, kuris suteiks kambariui ar patalpai ypatingo žavesio. Lubos gali atrodyti kaip dangaus skliautas su žvaigždėmis ar turėti vieną šviestuvą, viskas priklauso nuo kliento užmanymo. Ant lubų galima įspausti bet kokį atvaizdą.

Dar vienas svarbus privalumas tai, kad jos atsparios drėgmei ir sulaiko apie 100 litrų vandens. Jeigu atsitiktų taip, kad kaimynai viršuje užpiltų kambarį, vanduo susikauptų ant įtempiamų lubų ir apsaugotų kambario baldus grindis ir sienas.

Jeigu galvojate, jog norėtumėte savo būste, darbo erdvėje, kavinėje ar viešbutyje puikios išvaizdos, ilgaamžių ir greitai įrengiamų lubų, kreipkitės į www.briliantineslubos.lt. Šios įmonės atstovai dirba visoje Lietuvoje, turi ilgametę patirtį ir savo klientams siūlo tik aukštos kokybės įtempiamas lubas. Jos gaminamos tik iš sertifikuotos PVC plėvelės ar kitų natūralių medžiagų ir turi garantiją iki 25 metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *