Meilė mašinoms ateina pamažu: interviu

Šiais laikais autonuoma vis dar yra populiarus verslas, tačiau, kaip teigia šioje srityje dirbantis Tomas – turi visų pirma mylėti mašinas, tik tada gali imtis tokios veiklos. „Esu tikras, kad ar tai būtų kepamos bandelės, ar nuomojami mikroautobusai, ar dar kas nors, visada svarbiausia yra meilė tai sričiai, kurioje dirbi. Jeigu nemėsti to, ką darai, tai ir nesiseks“, – sako Tomas, save vadinantis laimingu žmogumi, nes dirba mėgstamą darbą.

Pirmosios mašinos

Išsinuomosiu automobilįTomas pasakoja, kad puikiai prisimena savo pirmąsias mašinas. „Viskas prasidėjo, žinoma, labai seniai. Kai ir mašinos buvo visai kitokios, o apie elektroautomobilius kalbama buvo tik fantastiniame kine. Tais laikais pirmiausiai turėjau tokįŽigulį, kokį turėti buvo pats geriausias dalykas. Mažame mieste kiti išvis neturėjo mašinos, keliaudavo į turgų ar parduotuvę tiesiog su vežimu ir arkliu. Dėl to jaučiau tikrai didelį pranašumą prieš kitus – ir dar didesnį džiaugsmą. Aišku, dabar, kai prisimenu, tai neįsivaizduoju, kaip mes taip nepatogiai gyvenome. Dabar tokių senovinių autonuomajau yra populiaru kaip kultūrinis dalykas. Tarkime, žmonės kažką švenčia „vintažo“ stiliumi ir jiems reikia senų automobilių. Arba, jeigu kažką filmuoja. Bet man atrodo dažniausiai, kad tos mados praeis, ir liks vis tiek tik praktiniai dalykai. Tarkime, su tokiu automobiliu nepatogu važiuoti, nes jo sėdynės yra visiškai kietos, atsisėdi ant jų kaip ant medinio suolo ir galvoji, ką dabar toliau daryti“, – prisimena vyras.

Kitos mašinos

Taip pat Tomas sako, kad vėliau jis susidomėjo, kur nuomojami mikroautobusai, jam pačiam tai pasirodė įdomus dalykas, kadangi jis pats visada svajojo vairuoti didesnę mašiną. „Sakyčiau, kad meilė automobiliams, kaip turbūt ir viskam kitam pasaulyje, ateina pamažu. Ta tikroji meilė. Pradėjau nuo senų mašinų, ėjau link rimtesnių, progresyvių. Galiausiai daugiausiai džiaugsmo man sukelia dabar būtent mikroautobusai. Nes jie yra tokie dideli ir patogūs. Aš pats turiu vieną ir su juo visur keliauja. Man tiesiog labai patinka tokia puiki keliavimo priemonė ir tai, kad galima taip lengvai iš vietos į vietą lyg kokiai sraigei su visu namu nusigauti. Dabar irgi pas mane tokias mašinas galima išsinuomoti. Turiu ir kelis kemperius, bet populiaresni yra mikroautobusai, su kuriais galima keliauti didesnėmis grupėmis žmonių. Ypač, artėjant vasaros sezonui, pagausėja tokių užsakymų. Matyt, žmonės pradeda daugiau keliauti, visokių ekskursijų atsiranda“, – sako vyras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *