Patarimai nusprendusiems klijuoti plyteles

Plytelės ir jų klijavimasPlytelės interjere yra labai praktiškas sprendimas, todėl plyteliu klijavimas ir toliau nepraranda savo aktualumo. Rinktis iš ko tikrai turime, nes asortimentas labai didelis. Kokias plyteles rinktis ir kaip jas klijuoti? Tai dažni klausimai, kuriuos užduoda pirkėjai tik ką pradėję domėtis plytelėmis.

Galima plyteles suskirstyti į kategorijas, kad būtų lengviau rinktis. Tai keraminės ir akmens masės plytelės. Keraminėmis vadinamos tos, kurios pagamintos iš presuotų molio dulkių ir yra deginamos aukštoje temperatūroje. Jos gali būti dekoruotos įvairiais raštais ir pagamintos įvairių spalvų. Keraminės plytelės pasižymi paprasta priežiūra, nes jas lengva nuvalyti. Kita kategorija – akmens masės plytelės. Jos pagal savybes panašios į keramines, tačiau pasižymi kitomis savybėmis: mažesniu vandens įgeriamumu ir atsparumu įbrėžimams. Žinoma, galima rasti ir kitokios kategorijos plyteles, tačiau mūsų šalyje jos nėra populiarios. Tai natūralaus akmens plytelės arba stiklo mozaikos plytelės.

Kita plytelių savybė – dydis. Tinkamai parinktas dydis labai svarbus, nes galima sukurti gražų interjerą, kai plytelių dydis tinka patalpai. Pavyzdžiui, didelės plytelės gali vizualiai padidinti patalpą, o mažos tinkamos tokiose patalpose, kuriose perimetras nėra standartinis. Taip pat svarbu pasirinkti ne tik plytelių dydį, bet ir formą. Jei pasirinksite stačiakampio formos plyteles, tai galite gauti dvejopą rezultatą, nes klijuojant stačiakampes plyteles horizontaliai – vizualiai padidinsite patalpą, o vertikaliai – galite sukurti aukštesnės patalpos vaizdą.

Skaityti straipsnį “Patarimai nusprendusiems klijuoti plyteles” »

Kokius miegamojo baldus pirkti?

Miegamasis – kambarys, kuriame mes ilsimės, o poilsis yra labai svarbus kiekvienam žmogui, todėl labai svarbu susikurti tinkamą aplinką šioje erdvėje. Labai svarbūs yra baldai miegamajam kambariui. Jų neturi būti per daug, tačiau jie turi būti ne tik gražūs, bet ir funkcionalūs. Kaip nesuklysti ir išsirinkti tinkamus?

Miegamojo įrengimasPrieš perkant baldus skirtus miegamojo kambariui, reikia labai gerai pagalvoti, kokie daiktai ir, kiek jų planuojate, kas bus jūsų kambaryje? Čia svarbu pagalvoti, kiek drabužių turite ar planuojate didinti jų skaičių ir pan. Nuo to labai priklauso, kiek ir kokio dydžio turėtų būti spinta, spintelės ar lentynos. Taip pat labai svarbu ar prie lovos norėsite talpios spintelės, ar jūs galbūt mėgstate tik kelis daiktus pasidėti šalia savęs, todėl jums gali pakakti mažo naktinio staliuko, be jokių stalčių. Kitas svarbus aspektas – lova. Čia reikia atsižvelgti kaip plačiai mėgstate miegoti ir ar miegosite vienas, ar dviese. Taip pat pagalvokite, kokio dydžio miegamasis kambarys. Jei kambarys mažas, tai ir baldų dydis neturėtų būtų labai didelis. Galima tik patarti, kad pastačius baldus, reikia palikti bent puse metro praėjimui. Tai reiškia, kad, pavyzdžiui, pastačius lovą, turi likti aplink laisvos erdvės bent puse metro. Tai mažiausia erdvė, kuri leis jums laisvai prieiti ar apeiti lovą.

Skaityti straipsnį “Kokius miegamojo baldus pirkti?” »