Stumdomos durys spintose – praktiška ir patogu

Stumdome durisUAB „Eurospintos“ – įvairių rūšių spintas ir stumdomas duris gaminanti įmonė. Įmonės teikiamų paslaugų spektras – itin platus, todėl gamintojai siūlo ne vieną stumdomų durų variantą. Klientai gali pasirinkti iš jau esamų modelių arba susikurti sąvąjį. „Eurospintos“ garantuoja, jog spintos ir stumdomos durys pateisins visų klientų lūkesčius, o pagaminti baldai ir jų sistemos džiugins ilgaamžiškumu, patvarumu, kokybiškumu už priimtiną kainą. Konsultacijos dėl norimo įsigyti baldo yra nemokamos, o toliau straipsnyje bus pateikiami stumdomų durų spintų variantai. Dviejų stumdomų durų prieškambario spinta su veidrodžiu ir lentynomis – puikus pasirinkimas norint neužimti daug papildomos erdvės namuose ar biure. Tai – vienas populiariausių pasirinkimų, puikiai tinkančių laikyti lauko drabužius ir avalynę. Dalijamoji trijų stumdomų durų spinta miegamajam su veidrodžiu yra skirta susidėti kasdienio nešiojimo rūbus, patalynę ar kitus daiktus, neradusius sau tinkamos vietos kambaryje. Į tokią spintą puikiai telpa apie trijų asmenų drabužiai, galima pasirinkti norimą lentynų, stalčių bei kabyklų kiekį. Dalijamoji spinta su veidrodžiu atsidaro neužimdama papildomos kambario erdvės kaip varstomų durų spintos – į dvi priešingas puses. Dviejų aliuminiu stumdomų durų spinta su veidrodžiu prieškamabariui ypač tinka daugiau daiktų ir drabužių norintiems susidėti asmenims, o pritaikyti ją erdvėje galima tiek biure, tiek name ar gyvenamajame bute. Aliuminio sistema pasižymi tyliu darbu bei kokybiškumu. Dalijamoji dviejų stumdomų durų LMDP prieškambario spinta su veidrodžiu – kokybiška, pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų. Tokią pačią spintą galima pasirinkti ir su trimis durimis. Montuojama prie pat sienos, ji užtikrina erdvumo įspūdį. Kiekvienos spintos durų mechanizmams yra taikoma penkių metų garantija. Ypač stilingas ir modernus variantas – dalijamoji keturių stumdomų durų kampinė spinta su veidrodžiu ir kampinėmis lentynomis. Prie tokio tipo spintų dažniausiai yra montuojamas apšvietimas iš viršaus, suteikiantis išskirtinumo ir prabangos įspūdį. Dviejų stumdomų durų prieškambario spinta su veidrodžiu ir pilno ištraukimo lentynomis – dar vienas puikus pasirinkimas šeimoms, kuris papildomai neapsunkina erdvės, o ištraukiamos lentynos leidžia patogiai keisti spintoje laikomų daiktų turinį.

Įsirengiant laiptus ir jų turėklus svarbiausia – saugumas

Rekkverk i rustfritt stålJeigu gyvenate daugiau nei vieno aukšto name, natūralu, kad jums reikės įsigyti laiptų turėklus trappe rekkverk. Jų būna pačių įvairiausių modelių, spalvų, dizaino, tačiau nepamirškime, kad svarbiausia – laiptų saugumas ir patogumas. Laiptų turėklai namų interjerui gali suteikti jaukumo, išskirtinumo ir pabrėžti patalpas. Tačiau nepamirškite paisyti pagrindinių reikalavimų, reikalingų laiptų ir jų turėklų trappe rekkverk statymui.

1. Laiptams rekomenduojama pasirinkti tokią namų vietą, kurią būtų nesunku pasiekti iš įvairių kambarių. Tuo pačiu jie neturi ,,užgriozdinti“ namų erdvės savo neįprasta vieta. Dažniausiai jie ya statomi prie sienos.

2. Apšvieskite laiptus ne tik specialiu apšvietimu, bet ir statykite juos netoli natūralaus šviesos šaltinio. Dienos metu ant laiptų krintanti šviesa ne tik sumažina nemalonių nutikimų, kaip nuslydimas nuo jų, skaičių, bet ir vizualiai juos pašviesina, suteikiant papildomo namų jaukumo.

Skaityti straipsnį “Įsirengiant laiptus ir jų turėklus svarbiausia – saugumas” »

Stebuklus darančios kompresinės kojinės

Ar jau girdėjote apie stebuklus darančias ortopedines kojines, tokias kaip Ortopro? Gal girdėjote, o gal ir ne, tačiau, turime pasakyti, pačios kojinės stebuklų nedaro. Jos tik padeda stebuklui atsitikti jūsų organizme.

Kankindavo venų varikozės skausmai

OrtoproGreta sako, kad kompresinės kojinės tiesiog visiškai pakeitė jos gyvenimą. Anksčiau merginą kankindavo baisūs skausmai, ir dėl to tekdavo atsisakyti daugybės įvairių gyvenimo veiklų. „Negalėdavau keliauti su visais po įprastas keliones. Skaudėti kojas pradėdavo ir vaikščiojant po miestus, ir nuėjus miegoti. Paryčiais skausmas jau būdavo žvėriškas, todėl tekdavo dar labiau kentėti. Man niekada nesisekdavo su savo kojomis, visada turėjau bėdų. Tačiau nebuvau iki galo tikra, kas negerai su jomis. Paprastai kaltindavau save, kad per mažai judu, tačiau, kita vertus, daugiau judėti būdavo sunku, nes labai skaudėdavo. Kai galiausiai nutariau, kad pradėsiu gyventi kitaip, surasiu visas bėdas ir jas išspręsiu, kreipiausi į kliniką“, – prisimena Greta.

Ortopedinėms bėdoms spręsti – plokštelės

Skaityti straipsnį “Stebuklus darančios kompresinės kojinės” »

Miegamojo spintos stumdomomis durimis ir veidrodžiu

Miegamojo spintosMiegamojo spintos – neabejotinai kiekvienos šeimos namuose esantis baldas. Norint, kad tokia spinta užtikrintų visus poreikius, būtų talpi, stilinga ir kokybiška – rekomenduojama kreiptis tik į profesionalus, galinčius pasiūlyti konkrečius spintų variantus, arba pagaminti miegamojo spintą pagal kliento lūkesčius ir norus. Dažniausiai norima, jog miegamojo spintos neužimtų itin didelės kambario erdvės, būtų praktiškos ir talpios. Čia vietą turi atrasti ne tik kasdienio nešiojimo rūbai, bet ir patalynė, rankšluosčiai, rankinės ar kiti svarbūs daiktai. Priklausomai nuo klientų pageidavimų, miegamojo spintos gali būti su veidrodžiais arba be jų. Taip pat jos gali turėti skirtingą durų kiekį. Tačiau dažniausiai Lietuvos šeimų pasirenkamos spintos – dviejų arba trijų stumdomų durų su talpiomis lentynomis, stalčiais ir kabyklomis. Svarbu, kad tokia spinta atsidarytų tyliai ir netrukdytų pašaliniams. Ypač tuo atveju, jeigu vienas šeimos narys po nakties keliasi anksčiau negu kitas. Todėl stumdomų durų sistema turi veikti tyliai ir kokybiškai. Varstomų durų spintos gali sukelti nepatogumų ir ilgainiui skleisti garsus, kuriems pašalinti reikės specialių medžiagų ir išlaidų. Dažniausiai spintų gamintojai savo baldams ir jų slankiojimo sistemoms taiko garantijas, todėl jei pastebėjote, kad jūsų įsigyta spinta nebėra tokia efektyvi, kaip anksčiau, kreipkitės į gamintojus ir neišleidžiant papildomos pinigų sumos, defektas bus sutvarkytas. Vieni populiariausių pasirinkimų miegamajam kambariui – dalijamoji trijų stumdomų durų spinta su veidrodžiu arba dalijamoji tirjų stumdomų durų LMDP spinta taip pat su veidrodžiu. Veidrodis miegamajame kambaryje patogus tuo, jog išsirinkus norimus apirengti drabužius, iškart galite matyti kaip atrodote, o esant būtinybei, tuo pačiu persirengti ir vėl vertinti rezultatą net neišėjus į kitą kambarį. Ilgaamžės, kokybiškos ir priimtinos kainos miegamojo spintos leidžia džiaugtis moderniu sprendimu kambaryje. Pagal kliento pageidavimus atsižvelgiama į norimą medienos atspalvį, jei yra poreikis, tam tikrus raštus ar ornamentus spintoje. Prieš įsigyjant spintą kiekvienai šeimai rekomenduoja apgalvoti, kiek daiktų norės lankyti stalčiuose, lentynose ir kabyklose tam, kad būtų sukurtas optimaliausias spintos variantas.

Bridal hair accessories – handmade and modern

Plaukų priežiūraSpring, summer and autumn – it is the most popular time for couples to get married. Brides are looking for wedding dresses, nice jewelry, shoes and hair accessories. One of the most stylish and modern looks for brides – handmade jewelry. It can be various types: rings, earrings, bracelets, necklaces, hair accessories or jewelry sets. Bridal hair accessories are usually filled with rhinestones, shiny Swarovski pearls, usual pearls or other glamorous stones. All of the girls like to add some sparkling shine in their look on a special day. Bridal hair accessories can be made from wire, leathers, various rhinestones and other things. Almost all accessories are white, silver and gold colours. They are perfectly fitting to different styles of dresses or skirts. Vintage, retro, modern and other styles of accessories will add special attention to a bride and make you look beautiful in pictures and videos. Be a queen of the night with bridal hair accessories! Also there are accessories for grooms. Less or more shiny groom lapel pin and groom pearls boutonniere. Bride and a groom can wear similar types of accessories, it will make your both look even more beautiful and delicate. Exclusive design accessories are unique, made by everyone’s taste and can be amazing choice on a wedding day. Handcrafted accessories reflect light, so a girl will look the most precious on the dance floor and during the wedding ceremony. Some of the accessories are versatile enough for being wear in other formal events. The prices are various, accessories can be made from little to huge crystals. Royal, elegant and stylish bridal accessories are made by designer Maria Lior. So if you are planning your special day, don’t forget to buy some accessories to you and your groom!